Veeam’de Önemli Atama!

Veeam Kıdemli Kanal Liderini Yeni Global Kanal ve Ortaklardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Olarak Atadı. Larissa Crandall, olgunlaşmaya ve kurumsal pazarda gelişmeye devam eden Modern Veri Koruma lideri şirketin %100 iş ortağı odaklı ekosistem stratejisine liderlik edecek. İşte konu hakkındaki son detaylar.

Veeam Yazılım, Larissa Crandall’ın Global Kanal ve Ortaklardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandığını duyurdu. Sektörde lider bir isim olan Crandall en son Gigamon’da Küresel Kanal ve Ortaklardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştı. Crandall, verilerin Bulut, Sanal, Fiziksel, SaaS veya Kubernetes gibi birden çok ortamda korunmasını sağlayan Veeam’in küresel iş ortakları ekosistemine yaptığı yatırımlara rehberlik edecek.

Veeam'de Önemli Atama!

“Veriler, işletmelerin sahip olduğu en önemli varlık ve bu durum verilerin fidye yazılımı saldırılarına ve plansız kesintilere karşı korunmasını hayati hale getiriyor.” diyen Veeam Global Kanal ve Ortaklardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Larissa Crandall şunları söyledi:

“Satış, pazarlama, Ar-Ge ve mühendislik ekiplerimizle birlikte şirketin tüm iş ortakları için karşılıklı yarar sağlayan stratejiler oluşturmak ve müşterilerimiz için en üst düzeyde veri koruma ve kurtarma sunmak için çalışacak olmak heyecan verici.

Veeam’in güçlü marka algısına ve kanal odaklı yaklaşımına uzun zamandır hayranım. Bu ekibin bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum ve şirketin kurumsal varlığını hızlandırmaya devam ederken oluşturacağımız uyum ve iş birliğinin daha da büyük başarılara yol açacağından eminim.”

Şirketin CRO’su (Chief Revenue Officer) John Jester,

“35.000’den fazla iş ortağımız ve işbirliği yaptığımız şirketler, %100 iş ortağı odaklı küresel ekosistemimiz, şirketimizin her yönünün başarısı için kritik öneme sahip” dedi. “Larissa’nın atanması, ortaklarımıza verdiğimiz önemin altını çiziyor. Larissa, kanıtlanmış bir tutkuya, vizyona ve işbirliği, uyum ve ortak stratejiyle başarıyı artıran programlar ile genişletilmiş ekipler yönetme tecrübesine sahip.

Veeam gelişmeye devam ediyor ancak çözümlerini ve Veeam destekli hizmetleri oluşturmak, pazarlamak, satmak ve entegre etmek için iş ortağı odaklı yaklaşımımız en önemli önceliklerimizden biri olmaya devam edecek.”

İlgili haberler

>> Türkiye’nin en büyük Bilim ve Sanat Kampüsü, ülkenin kalbinde 1 milyon çocuğu ağırlayacak