Huawei Band 6 Pro Tanıtım Tarihi Belli Oldu: Beklenenden Hızlı Geliyor

Huawei Band 6 Pro

ABD ambargosu ile boğuşan Huawei, Band 6 Pro modeli ile bir şeyleri değiştirmeye çalışıyor. Şirketin bu yeni cihazı tanıtacağı tarih sonunda belli oldu. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketleri içerisinde yer alan Huawei yenilikler denemeyi seviyor. Mesela kimsenin kolay kolay katlanabilir ekranlara girişmediği dönemde firma Mate X modelini piyasaya sürmüştü. Böylece katlanabilir cihazlarda “ben de varım” dedi. Şimdi ise akıllı saat ve akıllı bileklikler konusunda önemli bir ilerleme kaydediyor.

Yeni gelen detaylara göre Nisan ayında tanıtılan Band 6 serisi Pro modeli ile geliyor. Bu modelin üzerinde çalışan şirket, işi sonuçlandırmak üzere. Huawei genellikle akıllı saat ve bilekliklerini iki farklı şekilde üretiyor. Bunlardan ilki çocuklar diğeri ise yetişkinler için.

Huawei Band 6 Pro Temmuz ayında kullanıcılarla buluşacak

Huawei Band 6 Pro ve Children’s Watch 4 Pro modelleri gelen son detaylara göre Temmuz ayı içerisinde kullanıcılarla buluşacak. Henüz tam olarak gün verilmese bile en azından bu ay içerisinde geleceğini söyleyebiliriz. Çocuklara özel olarak üretilen Children’s Watch 4 Pro modeliyse özel bir tasarıma sahip olacak.

Huawei Band 6 Pro

Huawei şirketi Google mobil servislerine bağlanamıyor. Bu nedenle kullanıcıların önemli bir bölümü başka markalara yöneliyor. Durumun farkında olan Huawei kendi işletim sistemini burada da kullanmak istiyor. Ayrıca MateBook X ve MateBook D serisi ürünler güncellenmiş bir şekilde kullanıcılarla buluşacak. Böylece kullanıcı memnuniyeti üst seviyeye çıkarılmak isteniyor.

Huawei P50 için üzücü haber

Yılan hikayesine dönen başka bir konu daha var. Huawei P50 çok uzun bir süreden beridir geliştiriliyor. Fakat henüz kullanıma hazır değil. Yonga seti ve yazılım konusunda büyük sorunlar yaşayan şirket ABD merkezli markalarla birlikte çalışamıyor. Bu, onların elini kolunu ciddi ölçüde bağlıyor.

Gelen son detaylara göre Huawei P50 serisi yaşanan bu tür sorunlar nedeniyle Temmuz ayı içerisinde gelmeyecek. Muhtemelen önümüzdeki aylarda kullanıcılara sunulacak.

İlgili Haberler:

>> HarmonyOS Kullanmak İsteyenler Buraya: Huawei Bomba Gibi Ürünleri Türkiye’ye Gönderdi

>> HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Yeni Ülke Müdürü Allen Yao: Yeni ürünlerimizle Türkiye pazarına değer katmaya hazırız