Huawei Enjoy 60 Modelinin Pili Bitmeyecek!

Huawei Enjoy 60

Huawei Enjoy 60 modelinin tanıtım afişi ve teknik özellikleri sızdırıldı. Aynı zamanda söz konusu modelin devasa pil ile geldiğini belirtelim. İşte Huawei’nin yakında ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni modeli Enjoy 60 hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Huawei markasının Enjoy serisinin tam anlamıyla orta segment bir akıllı telefon serisi olarak karşımıza çıktı. Yakında tanıtılacak olan Enjoy 60 modeli de hem tasarım hem de teknik özellik olarak orta segment bir akıllı telefon olarak sunulacak. Fakat orta segment rakiplerinden ayırt edilebilecek önemli özelliklerinin olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle orta segment akıllı telefonlarda 4000-5000 mAh kapasitesinde pile sahip akıllı telefonlar sunulurken Huawei’nin Enjoy serisi 6.000 mAh’lık batarya ile fark yaratacak. Ayrıca ekranı sayesinde pil tasarruflu bir model olacağını ve büyük bir pile sahip olmasına karşın uzun süre pilinin bitmeyeceğini belirtelim. Serinin önceki modelleri ne yazık ki Türkiye’de satışa sunulması. fakat Enjoy 60 serisi, beklenen ilgiyi görürse, Türkiye’ye de gelebilir. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Huawei Enjoy 60 Modelinin Pili Bitmeyecek!

Yakında tanıtılması beklenen Huawei Enjoy 60 modeline ilişkin birçok ayrıntı sızdırılmıştı. Kirin işlemcisi ile gelmesi beklenen modelin çift halkalı kamera kurulumu ile geleceği bekleniyor. Akıllı telefon, amiral gemisi P60 serisi ile birlikte 23 Mart’ta piyasaya sürülecek. Henüz resmi bir açıklama yapılmadı ancak tasarımını ve bazı özelliklerini gösteren bir poster internete sızdırıldı. Tanıtım afişine göre Huawei Enjoy 60, tanıdık bir çift halkalı kamera kurulumuna sahip olacak.

Huawei Enjoy 60

Modül, dikey olarak düzenlenmiş iki altın halka ile silindir şeklindedir. Poster ayrıca telefonun bazı temel özelliklerini de ortaya koyuyor. Bu, Enjoy 60’ın 22,5 W şarjı destekleyen büyük boy 6000 mAh pili paketleyebileceğini gösterir. Telefonun arkasında 48 MP ana kamera bulunuyor ve en son HarmonyOS 3.0’ı çalıştırabiliyor. Huawei Enjoy 60 tanıtım afişi Huawei Enjoy 60’ın Magic Night Black, Dawn Gold ve Ice Crystal Blue olmak üzere üç renkte geleceği şimdiden duyurulmuştu. Yakışıklı 8 GB RAM ve 128 GB veya 256 GB dahili depolama ile birlikte gelir.

Ayrıca akıllı telefon, 1600 x 720 piksel çözünürlüğe sahip 6,75 inçlik bir su damlası likit kristal ekrana sahip. Standart 90 Hz yenileme hızını destekleyebilir. Cihazın 48 megapiksel ana kamerası, 2 megapiksel alan derinliği sensörü ile kombine edilebiliyor. 8 MP özçekim kamerası taşıyabilir. Dahili olarak cihazın giriş seviyesi bir Kirin yonga setine sahip olduğu söyleniyor. Bu, HiSilicon tarafından tasarlanan ve Çinli SMIC tarafından piyasaya sürülen 14nm sürecine dayanan Kirin 710A SoC olabilir.

İlgili Haberler

>> Araştırma: İyi Bir Uyku Alamazsak Neler Olur, Biliyor musunuz?