Huawei Etkinliği Canlı Yayını İzle: Yeni Ürünler Tanıtılıyor

Huawei etkinliği canlı yayını

Huawei etkinliği canlı yayını büyük bir merakla bekleniyor. Şirketin birçok yeni teknolojiyi bu seferki etkinlikte tanıtması bekleniyor. Hadi gelin konuyla ilgili tüm detaylara birlikte göz atalım.

Çinli teknoloji devi Huawei bildiğiniz üzere bir süredir ABD ambargosu ile boğuşuyordu. Neredeyse hiçbir ABD şirketi sistem ve donanım satışı yapmadı. Bu durum firmayı hareket edemez hale getirdi. Şimdi ise yapılacak yeni bir etkinlik ile birlikte Tüm bu ambargoyu tersine çevirmeyi düşünüyor.

Özellikle HarmonyOS konusunda şirketin çok büyük bir beklentisinin olduğunu söyleyebiliriz. Akıllı telefonlarında ve akıllı saat modellerinde bu yeni teknolojinin kullanılması amaçlanıyor. Hadi gelin bu sefer ki etkinlikte neler tanıtılacak birlikte bakalım.

Huawei etkinliği canlı yayını burada olacak

Akıllı telefon devi Huawei bu yeni etkinlikte MatePad 2 veya MatePad Pro 2 modelinin tanıtımını yapacak. Uzun bir süredir yeni cihazının tanıtımının yapılacağını söyleyip duruyordu. Bugün işte tam da o büyük gün olacak gibi görünüyor. Öncelikle MatePad Pro 2 cihazı Kirin 9000 işlemci ile gelecek.

Bu cihazın ayrıca OLED ekran ve 40W hızlı şarj desteği ile kullanıcılara sunulması bekleniyor. Buna ek olarak yeni akıllı saat tanıtımı yapılma ihtimali son derece yüksek. Huawei Watch 3 cihazı kullanıcılara sunulacak. Ayrıca yeni bazı sürpriz sistemlerin ve cihazların tanıtımı ihtimalide son derece yüksek. Şirket genellikle tanıtımlarında sürpriz yapmayı seviyor.

Huawei etkinliği canlı yayını yakında başlıyor

Huawei tarafından sunulacak olan bu etkinlik Türkiye saati ile 15:00’da başlayacak. Tüm kullanıcıların bu saatte ekran başında olması ile birlikte tanıtılan cihazlar görülebilecek. Özellikle HarmonyOS işletim sistemi belki de ilk defa bu kadar ayrıntılı bir şekilde görülecek.

Yukarıda yer alan YouTube videosu canlı yayının yapılacağı etkinlik sayfasını gösteriyor. Türkiye saati ile 15:00’da bu etkinliği izleyebilirsiniz. Ayrıca Huawei P50 serisinin tanıtılmasına da şahit olabilirsiniz. Huawei etkinliği canlı yayını izlemek istiyorsanız yukarıdaki videoya tıklamanız yeterli. Peki siz bu etkinlikten neler bekliyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> Huawei Watch 3, HarmonyOS’lu İlk Saat Olacak. İşte İlk Detaylar ve Tarih

>> Akıllı Telefon Satış Oranları Ortaya Çıktı: Samsung ve Apple Durdurulamıyor