Huawei Türkiye E-Mülakat ve Online Kodlama Platformu ile karşımızda!


Huawei Türkiye, Türkiye’de bir ilke imza atarak E-Mülakat ve Online Kodlama Platformu ile karşımzıa çıktı. Peki, bu platform neler sunuyor?

HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi, yazılım sektörü istihdamında yapa zeka tabanlı teknik testlerle online kodlama ve mülakat yapılabilmesini sağlayan yenilikçi bir platformun hizmete açıldığını duyurdu. www.talent-interview.com web sitesi üzerinden hizmet veren platform, Türkiye’de bu alanda hayata geçirilen ilk SaaS ürünü olma özelliğine sahip.

Şirketler, yazılım, donanım veya test ekiplerindeki işe alım sürecinde görüşmek istedikleri adayların teknik sınavlarını ve teknik görüşmelerini, bu platformdan online olarak gerçekleştirebiliyor.

Pandemi döneminde online hizmetlerin daha da bir önem kazanmasıyla birlikte, bu alandaki yenilikler de çoğalmaya devam ediyor. HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi’nin geliştirdiği “Elektronik Mülakat ve Online Kodlama Platformu”, bu süreçte gerçekleşen iş görüşmelerinde önemli bir teknik verimlilik sağlıyor. Tamamen Türk mühendislerce geliştirilen platform, teknik kodlama testleri esnasında, adayın olası kural dışı işlemlerini de yine yapay zeka ile tespit edebiliyor.

E-Mülakat ve Online Kodlama Platformu

Sistemin temel özellikleri

HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi’nce hayata geçirilen “Elektronik Mülakat ve Online Kodlama Platformu”, teknik sınav, online kodlama, online mülakat, hile önleyici gözlem, kişiselleştirilebilir soru havuzu gibi özelliklere sahip.

Sistem; Java, C/C++, Python, DevOps, Yazılım Testi ve birçok teknik mülakat için hazır durumda bulunuyor.

İlgili Haberler

>>Huawei Teknik Servisi sürpriz hediyeler ile karşımızda!

>>Türk Mühendisler Huawei Mobil Servisleri ekosisteminin gelişimine liderlik ediyor!

>>Huawei MateBook İndirim Günleri Başladı! Ürünlere Nasıl Ulaşacaksınız?


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here