Huawei Watch 3 Akıllı Saat Modeli Bilinmeyen Detaylar: Bu Defa Turnayı Gözünden Vurdular

Huawei Watch 3 akıllı saat

Huawei Watch 3 akıllı saat modeli bilinmeyen bazı detaylara sahip. Sizler için tüm bu bilinmeyen detayları bir araya getirdik. İşte fazlasıyla dikkat çekmesi beklenen yeni cihaz.

Çinli teknoloji devi Huawei genellikle piyasaya sürdüğü akıllı telefonlarla biliniyor. Bu nedenle birçok yerde akıllı telefon devi olarak kendisinden bahsediliyor. Ancak şirket özellikle akıllı saatler konusunda güçlü bir rekabet sergilemeyi başarıyor. Yeni tanıtılması planlanan Watch 3 ve Watch 3 Pro modelleri için ilk etapta yeni işletim sistemi vurgusu yapılmıştı.

Gelen sızıntılarda yeni model için 1,43 inç 466×466 piksel 326 ppi AMOLED ekran özelliklerinin olacağı ifade edildi. Bazen analistler ise AMOLED ekran konusunda soru işareti yaşadı. Gelen yeni detaylarla birlikte AMOLED ekran kesinleşmiş oldu. Şirketin bu ekranlarla kullanıcılara daha hoş bir görüntü oluşturmak istediği anlaşılıyor.

Huawei Watch 3 akıllı saat modeli bilinmeyenleriyle karşınızda

Bu yeni model ayrıca Hi6262 işlemciden güç alıyor. Bu işlemciye ek olarak 2 GB RAM ve aynı zamanda 16 GB dahili depolama olacağı ifade ediliyor. Bu tür donanımların bir araya geldiği düşünüldüğünde hiçbir şekilde donma sorunu yaşamayan oldukça güçlü bir cihazın ortaya çıktığını söyleyebiliriz.

Huawei Watch 3 akıllı saat

WiFi – LTE – GPS bağlantı destekleri ise güçlü bir veri akışı sağlayacak. Huawei genellikle ortaya koyduğu akıllı saatlerde cep telefonu ile hızlı bağlantılar sağlıyor. Yaklaşık olarak 54 gram bir ağırlığa sahip olduğu düşünüldüğünde 450 mAh pil bunun yanında hafif kalabilir. Akıllı saatlerde ağırlık azaldıkça kullanışlı olma özelliği artıyor.

Huawei Watch 3 şık bir tasarımla gelecek

Huawei şirketinin akıllı saatlerinde genellikle gerçek bir saat görüntüsü ortaya çıkıyor. Şirket tasarım açısından son derece gerçekçi bir görüntü elde etmeye çalışıyor. Böylece kullanıcılar standart saatler ile akıllı saatler arasında neredeyse hiçbir ayrım yapamıyor.

Yeni akıllı saat modelinde Ayrıca EKG ve çeşitli sağlık uygulamaları da yer alabilir. Peki sizin bu modelden beklentileriniz neler?

İlgili Haberler:

>> Akıllı Telefon Satış Oranları Ortaya Çıktı: Samsung ve Apple Durdurulamıyor

>> Samsung Galaxy S20 Güvenlik Güncellemeleri İle Geliyor: Bilgisayar Korsanları Çok Zorlanacak


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here