iPhone 12 Türkiye Fiyatları Belli Oldu: Sizin İçin Tek Tek Hesapladık!

iPhone 12 Türkiye fiyatları
Google News Abone Ol

Tanıtım aşaması bittikten sonra iPhone 12 Türkiye fiyatları belli olmaya başladı. Peki gerçekten de bu cihaz için bir araba parası vermemiz gerekecek. İşte merak edilen tüm detaylar.

Büyük bir takipçi kitlesi yakalamayı başaran iPhone 12, hem renk seçenekleriyle hem de donanımıyla tüm dikkatleri kendi üzerine çekmeyi başardı. Özellikle de bir araba Super Retina XDR ekranlara sahip olan cihaz, aynı zamanda bugüne kadarki en güçlü iPhone olarak biliniyor. Bu, her ne kadar önemli bir getiri sağlasa da fiyatları ciddi miktarda etkilediği söylenebilir.

iPhone 12 Türkiye fiyatları bakın ne kadar oldu

Tüm Dünyanın merakla beklediği iPhone 12 modeli; grafit, gümüş, altın ve pasifik mavisi ile birlikte kullanıcılara sunuldu. Böylece her beğeni türü için farklı renkler ön plana sunuldu. Ayrıca A14 Bionic olarak da adlandırılan işlemcisi sayesinde, yüzde 70’den fazla hız imkanı sunuldu. Bunun en çok da cep telefonundan oyun oynamak isteyenler tarafından sevileceği çok açık.

iPhone 12 Türkiye fiyatları

Nano seramik yapısı sayesinde yeni iPhone modellerinde düşme konusunda da büyük başarı yakalandı. Artık cihazınız düşse bile kırılmayacak. Cihazın ƒ/1.6 diyaframlı geniş kamerası sayesinde, loş ışıkta bile çok ciddi net çekimler yakalanabiliyor. iPhone 12 Türkiye fiyatları üzerinde bunun da etkisi olacaktır. Ayrıca; gerçekçi AR ve yenilikçi VR kamerlar, tamamen yapay zeka yazılımı üzerine kurulu

App Store, Apple Music, Apple Pay ve iCloud gibi hizmetlerle de ciddi bir deneyim sunan Apple, toza ve suya karşı dayanıklı. Ayrıca 4K gibi video çekimlerine de müsade ediyor. iPhone 12 Türkiye fiyatları en çok da 5G donanımından dolayı yükseldi diyebiliriz. Tüm bunları bir kenara bırakıp en önemli ayrıntıya gelelim. Appel iPhone 12 cihazı en düşük 11.600 TL olacak. %1 Kültür Bakanlığı + %10 TRT payı + %50 ÖTV + %18 KDV gibi ek ücretlendirmeler de dahil edildiğinde cihazın fiyatı en düşük 11.600 TL olacak. Peki siz bu parayı yeni iPhone cihazı için verir misiniz? Yorumlar bölümünden bizlerle cevabınızı paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Apple iPhone 12 Tanıtıldı: İşte Hiçbir Yerde Göremeyeceğiniz Detaylar!

>> iPhone 12 etkinliğinde sahne alan Deniz Teoman kim?


CEVAP VER