iPhone SE Ne Zaman Çıkacak: Uygun Fiyatlı iPhone Müjdesi!

Samsung ve Apple anlaşmazlığı

iPhone SE ne zaman çıkacak belli oldu. 2024 haberleri ne yazık ki gerçeği yansıtmıyor. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.

iPhone SE modellerinin ülkemizde ilgi gördüğünü biliyoruz. Genellikle 800-1200 dolar arasında satılan iPhone modellerinden daha ucuz bir alternatif olduğu için, akıllı telefona ulaşımın zor olduğu ülkelerde orta segment olarak nitelendirilen SE modelleri tercih ediliyor. Bu yüzden Türkiye’de de en çok tercih edilen telefonlar listesinde yer almasa bile SE modellerine verilen değer bir hayli fazla. Fakat Apple’ın, uygun fiyatlı iPhone serisinde sunduğu özellikler ile beklentilerin biraz altında kaldığı için SE modelleri pek de sevilmiyor. Bu yüzden önümüzdeki dönemlerde satışa sunulacak olan iPhone SE modellerinin, tıpkı iPhone X gibi, 11 gibi güçlü özelliklere sahip olması bekleniyor. Böylelikle uygun fiyatlı iPhone alternatifleri arasında yer alacak bir telefon olarak karşımıza çıkacaktır.

iPhone SE Ne Zaman Çıkacak: Uygun Fiyatlı iPhone Müjdesi!

Telefonun ilk olarak tasarımına baktığımız zaman iPhone X serisine benzer bir tasarım anlayışına sahip olacağı tahmin ediliyor. Bu da kamera tarafında aikili kameraya sahip olacağı anlamına geliyor. Ekran tarafında ise Dinamik Ada özelliğine sahip olacak. Kasa olarak 6.1 inçlik bir ekrana ve sahip olması beklenen iPhone SE, dinamik ada ile de yeni nesil iPhone hissiyatını yaşatacak. Güç tarafında henüz hangi işlemciyi kullandığı bilinmiyor. Fakat yine de o özelliklere göre tatmin edecek bir ekran deneyimi yaşatacaktır.

iPhone SE Ne Zaman Çıkacak

iPhone SE ne zaman çıkacak belli oldu. Çoğu kulanıcıya, güvenilir sızınırlarına, hatta Apple’dan sızıdırlığı iddia edilen bilgilere göre Apple’ın yeni SE modelini 2024 yılında piyasaya süreceği iddia edilen bilgiler arasında yer alıyordu. Fakat son sızınırlara baktığım zaman, iPhone SE 4 modeli, 2025 yılını işaret ediyor. Piyasaya sürüldüğünden beri iki yılda bir tanıtılan SE modeli, bu dönemde üçüncü yılında tanıtılacak. Söz konusu modelin, tıpkı öncekli modellerde olduğu gibi bu modelin de Türkiye’ye giriş yapması bekleniyor. Fakat fiyat konusunda henüz bir detay bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı oraya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Apple Katlanabilir iPhone Bekleyenler Biraz Üzülebilir: Yeni Gelişmeler Var