İşletmeler Vodafone İle Yarına Hazır

Vodafone Türkiye, değişen iş dünyasında işletmeleri yarına hazırlamak için işletmelerin dijitalleşme endeksini çıkarmak ve ihtiyaçlarını belirlemek üzere yepyeni bir platform geliştirdi.

Vodafone İş Ortağım programı kapsamında Türkiye’de işletmelerin dijital haritasını çıkarmak ve ihtiyaçlarını belirlemek üzere geliştirilen www.yarinahazirim.com platformu, işletmelerin değişen iş dünyasında yarına ne kadar hazır olduklarını ve hazır olmak için neye ihtiyaç duyduklarını anlamalarını sağlıyor. Vodafone Türkiye, www.yarinahazirim.com sitesindeki uygulamayı kullanarak dijitalleşme endeksini ve ihtiyaçlarını belirleyen işletmelerin verimliliklerini artıracak doğru çözümleri sunuyor.

vodafone 1

Her işletmeye özel analiz

Vodafone Türkiye’nin yeni platformuyla geleceğin teknolojilerine hazırlanmak isteyen işletmeler, kısa ve kolaylıkla doldurulan, her işletmenin profiline ve ihtiyacına göre kişiselleşen soru formuyla, dijital durum ve ihtiyaç analizi yapabiliyorlar. Vodafone’un geliştirdiği Dijitalleşme Endeksi, işletmeyi daha yakından tanımayı amaçlayan sorularla başlıyor. İşletmenin belirlenen profiline göre verimliliğini artıracak çözümler ve karşılanmamış ihtiyaçlar tespit ediliyor. Bu aşamadaki sorulara verilen yanıtlara göre, 100 üzerinden işletmenin Dijitalleşme Endeksi hesaplanıyor. Dijital Endeksi’ni yükseltmek isteyen işletmelere, Vodafone tarafından bu durumun sebepleri belirlenerek, endeksi artırmak için kullanılabilecek teknoloji çözümleri ile ilgili bilgi sağlanıyor. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama sayesinde, işletmeler verimliliklerini artıracak Vodafone İş Ortağım çözümlerine en hızlı ve kolay şekilde ulaşabiliyor.

Vodafone Turkiye Icra Kurulu Baskani Gokhan OgutGökhan Öğüt: “İşletmeler için dijital dönüşüm hareketini başlatıyoruz”

Yeni platform hakkında bilgi veren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Gökhan Öğüt, iş dünyasının çok hızlı bir şekilde değiştiğini ve işletmelerin de bu değişime ayak uydurarak, yarına hazır olmaları gerektiğini belirtti. Gökhan Öğüt, şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, işletmeleri bilgi teknolojileriyle destekleyerek dijital dönüşümlerini sağlayan lider marka olmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, pazarda ilk ve tek olan teknoloji çözümleri sunuyoruz. Türkiye ekonomisinin can damarını oluşturan KOBİ’ler, geçmişte sadece yakın çevrelerindeki işletmelerle rekabet ederken, bugün diğer kıtalardaki değişiklikleri takip etmek durumundalar. KOBİ’lerin işlerini büyütmesi ve başarılarını sürdürmesinin yolu bu değişime uyum sağlayabilmeleri ile doğru orantılı.  Buradan hareketle, ülkemizde faaliyet gösteren işletmeleri yarına hazırlamak için gerekli dijital dönüşüm hareketini başlatıyoruz. Vodafone İş Ortağım çatısı altında oluşturduğumuz www.yarinahazirim.com platformu, KOBİ’lerin dijital skorlarını hesaplayarak, işletmelerin dijital alanda ihtiyaçlarını belirliyor ve bu ihtiyaçlara yönelik verimliliklerini artıracak çözümler sunuyor.”

Borusan Grubu, Özel Buluta Geçti