İşte En Çok Yükselen Kripto Paralar Listesi Temmuz 2021!

Yükselen Kripto Paralar

Bu ayın en çok kazandıran kripto paralarını sizler için listeledik. İşte Temmuz ayında en çok yükselen kripto paralar tam liste!

Son yıllarda insanlar tarafından tercih edilen en önemli yatırım kaynaklarının kripto paralar olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle pandemi sürecinden dolayı yaşanan dalgalanmalar sonucunda oluşan ani yükseliş ve düşüşler, kripto paracıları etkiledi. Tabii ki bazıları olumlu yönde etkilenirken, kripto para borsasına girdiği anda borsaların çakılmasına şahit olanlar ise büyük talihsizlikler yaşandı. Fakat son aylarda artık kripto paraların belirli bir düzene oturduğunu, henüz ani iniş ve çıkışlar yaşanmadığı görülüyor. Genel olarak Temmuz ayını incelediğimizde ise bazı coinlerde sert düşüşler görülürken, bazılarında ise önemli yükselişler yaşandı. İşte Temmuz ayında en çok yükselen kripto paralar.

İşte En Çok Yükselen Kripto Paralar Listesi Temmuz 2021!

Genel olarak kripto paraların 20 Mayıs’dan beri yatay bir görünüm izlediğini söyleyebiliriz. Fakat son iki ay içerisine yükselen önemli coinler mevcut. Listenin ilk sırasında %15’e varan yükselişi ile ilgileri üzerine çeken Small Love Potion (SLP) bulunuyor. Haberin yazıldığı saatte söz konusu coinin 2.40 TL değerine kadar yükseldiği görülüyor.

Yükselen Kripto Paralar

Yükselişe imza atan bir diğer coin ise Frax Share. FXS olarak geçen coin, %14’e varan yükseliş ile 31 TL değerlerine kadar yükselmiş bulunuyor. Bir diğer tokenimiz ise FC Barcelona Fan Token adı ile karşımıza çıkan BAR tokeni. 152 TL’lik değere yükselen token, %8’lik bir artışa sahip. Bir diğer İspanyol takımı olan Atletico Madrid’in tokeni olan FC Barcelona Fan Token (ATM), %8’evaran artışı ile 98 TL değerlerine kadar yükseliyor.

Kripto paraların artılarda olmadığı bu günlerde en çok yükselen coin ve tokenleri sizler için listeledik. Tabii ki bu değerlerin, haberin yazıldığı saatte olduğunu belirtelim. Çünkü biliyorsunuz ki kripto para borsasındaki yükseliş ve düşüşler çok ani olabiliyor. bu yüzden bahsettiğimiz coinleri tekrar kontrol etmenizde fayda var. Kripto paralar ile ilgili daha fazla bilgiden haberdar olabilmek için beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> 200 kat artacağı söylenen bu kripto para çok konuşuluyor

>> En Fazla Biriktirilen Kripto Para Bakın Hangisi Oldu: Tüm Paralar Buraya Akıyor