Canınız sıkılmasın: İşte Kurban Bayramı’nda oynanabilecek en iyi 5 mobil oyun

Kurban Bayramı'nda oynanabilecek oyun

Sizler için Kurban Bayramı’nda oynanabilecek en iyi 5 çok oyunculu oyunu listeledik. İşte çok oyunculu oyunların tamamı haberimizde.

Bildiğiniz gibi Kurban Bayramı ile birlikte akraba ziyaretleri de birlikte geliyor. Her ne kadar Kurban Bayramı, aile büyükleri ile vakit geçirebildiğimiz güzel zamanları içerse de sıkıcı akraba ziyaretleri, bayramları bitmez hale getirebilir. Hatta sırf bu yüzden bayramlar, çocuklar için sıkıcı bir hal alıyor. Bu durumda yardımımıza yetişecek en güzel şey ise, oyunlar. İşte canınız sıkılmasın diye, bayramda oynayabileceğiniz en güzel çok oyunculu oyunları sizler için listeledik.

Bu listemizde temel aldığımız en büyük esas, söz konusu oyunların çok oyunculu oyunlar olarak karşımıza çıkıyor olması. Çünkü mobil oyunlar, her zaman tek başımıza ilgi çekici olmayabilir. Bayram’da misafirliğe gittiğinizde veya, beraber bayram ziyaretlerine gittiğiniz kişilerle oynayabileceğiniz çok oyunculu oyunları listelemeye özen gösterdik.

Canınız sıkılmasın: İşte Kurban Bayramı’nda oynanabilecek en iyi 5 mobil oyun

Kurban Bayramı'nda oynanabilecek oyun

  1. Among Us: Geçtiğimiz yıl bir anda patlayan ve birçok yayıncı tarafından oynanması ile birlikte anlık olarak en çok oynanan Among Us, listemizin ilk sırasında yer alıyor. Söz konusu oyunu hem tek kişi, hem birden fazla kişi olarak, bilgisayarlarınızda ve telefon veya tabletlerinizde oynamak mümkün. Among Us’ı Google Play Store’dan oynamak için buraya tıklayın.
  2. Tabu: Yıllardır masa oyunları kategorisinde zirvede gösterebileceğimiz, artık bizim için gelenekselleşen tabu oyununun mobil versiyonu, canınızın sıkıldığı bir ortamda, yanınızdaki insanlar ile vakit geçirebileceğiniz en güzel çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Tabu uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.
  3. Kelimelik: Hem kelime dağarcığınızın gelişmesini sağlayan, hem de zamanın su gibi akıp geçmesine sebep olan Kelimelik oyunu, canınız sıkıldığında oynanabilecek en güzel alternatifler arasında bulunuyor.
  4. Basketbol Arena: Basketbol arena oyununun en önemli farkı ise Online olması. Yanınızda oynayabileceğiniz birisi yoksa, Basketbol Arena oyununu Online olarak tek başınıza oynayabilirsiniz.
  5. Kafa Topu 2: Efsaneleşen kafa topu oyununu, hem yanınızdaki biriyle hem de Online olarak oynayabilirsiniz.

Diğer haberler:

>> Nvidia Arm Destekli GPU Çalıştı: Rakiplerini Saf Dışı Bırakacak 

>> Steam Deck PUBG Başta Olmak Üzere Birçok Oyunu Çalıştırmayacak


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here