İşyerinizin Tüm İhtiyaçları İçin Bir İş Telefonu Yeter


Türk Telekom’un iş telefonu tarifeleri, Esnaf ve KOBİ’lere avantajlı konuşma fırsatları sunmaya devam ediyor. Üstelik, Türk Telekom müşterileri sadece iş telefonu sahibi olarak notebook ve internet gibi ihtiyaçlarını da kolayca karşılayabiliyor.

Türk Telekom’un iş telefonu tarifeleri, cep telefonu, yurtdışı 1. kademe, 444’lü özel servis numaraları, şehiriçi-şehirlerarası gibi yönlerle paket dakikaları kapsamında avantajlı bir şekilde konuşturuyor. Öte yandan Türk Telekom, iş telefonu müşterilerine notebook ve internet ihtiyaçlarına yönelik avantajlı kampanyalar sunarak iş yerlerinin tüm ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayabilmesini sağlıyor.

İşinize gelecek 3G Türk Telekom’dan

Ofis dışındayken de internete bağlı kalmak ve iletişimini sürdürmek isteyen işyerleri “BİZ Ücretsiz 3G İnternet Kampanyası’yla, yalnızca iş telefonu kullanarak Avantajlı internet fırsatından faydalanabiliyor. Bu kampanya ile ‘İş Avantaj Her Yöne’ ve ‘Esnafa Özel’ tarifeleri için iki yıl abonelik sözü vermiş Türk Telekom müşterileri mobil modeme ve Avea’dan 1GB kapasiteli 3G Mobil internete ücretsiz olarak sahip olabiliyor.

telekom-telefon

Tarifesini artıran iş yerlerine ücretsiz internet imkânı

Türk Telekom, daha yüksek kapasiteli internet ihtiyacı olan iş yerlerini de unutmuyor. ‘İş Avantaj Her Yöne’ ve ‘Esnafa Özel’ tarifelerini kullanan ve daha üst paketlere geçen iş yerleri geçtikleri tarifeye göre 4GB mobil interneti ücretsiz kullanma hakkına sahip oluyor.

Türk Telekom’dan iş telefonu müşterilerine 3G’li notebook fırsatı

Türk Telekom, sunduğu avantajlarla iş telefonu müşterilerine internetin yanı sıra uygun fiyatlarla cihaz satın alma imkanı sunuyor. Kampanya kapsamında 24 ay taksitle, ayda 76 TL’ye ASUS notebook olmak isteyenlere 24 ay 3G internet ücretsiz.  

Atos, Bull İle Büyüyor