Samsung Galaxy S24 Ultra Probleminin Çözümü İçin Düğmeye Basıldı

Samsung Galaxy S24 Ultra, an itibarıyla Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung’un amiral gemisi telefonu konumunda. Büyük ekranı, güçlü işlemcisi ve kalem desteğiyle ön plana çıkan ürün, aynı zamanda gelişmiş bir kamera kurulumuyla da geliyor. Yine de bu tip ürünler bile bazen sorunlarla boğuşabiliyor. S24 Ultra’ya sahip bazı kullanıcılar, son günlerde yaşanan yazılımsal sorunlardan muzdarip. Samsung ise konudan haberdar ve yeni bir güncelleme üzerinde çalışmalar yürütüyor. İşte detaylar.

Samsung Galaxy S24 Ultra, genellikle teknoloji severler tarafından beğenilen bir model oldu. Teknoloji yayıncılarının hazırladığı incelemelerde de yeni üründen övgüyle bahsedildi. Yine de cihazda bazı yazılımsal sorunlar baş gösterdi ve bu sebeple bazı kullanıcılar zor durumda kaldı.

Samsung Galaxy S24 Ultra Problemi: Ekran tarafında sorun var! Samsung, güncelleme için harekete geçti!

Galaxy S24 Ultra problemi şu an pek çok kullanıcının canını sıkıyor. Ekran görüntüleme kalitesinde, renklerde bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, bu konuda yalnız olmadığınızı bilmelisiniz.

Galaxy S24 Ultra’nın ekranında, Corning’in güncel koruma teknolojisi Gorilla Glass Armor kullanılıyor. Hem çizilmelere karşı dayanıklı hem de yansıma önleyici bir sistem bu. Bu sebeple de ekranın sunduğu renklerin biraz soluk olduğu düşünülüyordu. Oysa durum farklı. Dikkatli kullanıcılar, sorunun kaynağında yazılımsal bir hatanın olduğunu fark etti. Ekran görüntü ayarlarına gidip canlı renkler ve doğal renkler arasında geçişler yapılsa dahi önemli bir farklılığın olmadığı anlaşıldı. Bunun da yazılım bazlı bir sorun olduğu bildiriliyor.

Bazı kullanıcılar, bu konuyla ilgili Samsung teknik servisine erişerek yardım talebinde bulunuyor. Samsung ise sorun hakkında bilgi sahibi ve yakın zamanda yeni bir güncellemenin yayınlanacağına dair bilgi paylaşıyor. Ne yazık ki güncellemenin net tarihi belli değil ama bunu kaçırmamak için internet bağlantınızı ve otomatik güncelleme ayarını açık tutmanız öneriliyor.

Samsung Galaxy S24 Ultra Probleminin Çözümü İçin Düğmeye Basıldı

İlgili Haberler

>> Ücretsiz Silent Hill İndir! Silent Hill 2 Remake Videosu Geldi!