Konftel ‘den Etkileyici Video Konferans Konusunda Yenilikleri

Red Dot ödüllü ses yenilikleri sahibi ve endüstrinin güç merkezi Konftel, iki yeni video konferans çözümünü piyasaya sürdü. Bakın bu yeni ürünler neler sunuyor…

Yeni Konftel 70 video konferans ürünü, başarılı ses kalitesini şık, ödüllü bir tasarımla birleştiren çok yönlü, yüksek performanslı bir hoparlördür. İdeal bir görüntülü toplantı aracıdır. Toplantı odaları ve küçük/orta alanlar için tek başına veya hatta taşınabilir bir çözüm olarak kullanılabilir.

Konftel’in İklim Nötr sertifikalı portföyünün bir parçası olan iki yeni video kiti olan C2070 ve C5070’in ses merkezini oluşturur. Yeni ürünlerin tümü, tedarikçi firma Adam Bilişim’den temin edilebilir.

Konftel C2070, Konftel Cam20 4K konferans kamerasını Konftel 70 hoparlörü ve OmniSound ses kalitesiyle birleştiren küçük ve orta ölçekli toplantı odaları için bir video paketidir. Konftel C5070, Konftel Cam50 PTZ konferans kamerasını Konftel 70 ile birleştiren orta büyüklükteki toplantı odaları için güçlü bir video işbirliği çözümüdür.

Kullanışlı ve Pratik Video Konferans Çözümleri

Konftel’in OCC Hub’ı her şeyi tek bir kullanışlı kitte bir araya getirir. Bu nedenle kullanıcıların kamerayı, ses ünitesini ve odanın ekranını dizüstü bilgisayarlarındaki video işbirliği uygulamasına bağlamak için ihtiyaç duyacakları tek şey bir USB kablosudur.

Konftel’in Bölge Satış Direktörü Jeff May yeni ürün geliştirmelerini ileriye doğru atılmış büyük birer adım olarak değerlendriyor: “Yeni video konferans paketleri, farklı ortamlar için bir dizi kullanıcı talebini karşılıyor ve yeni Konftel 70 tarafından sağlanan kristal netliğinde ses ile sürekli genişleyen ürün portföyümüze hoş bir katkı sağlıyorlar.”

Hüzmelemeli mikrofonlar, USB ve Bluetooth bağlantısı, dokuz saate kadar konuşma süresi sağlayan pil ve gerçeğe yakın OmniSound ses, Konftel 70’in özelliklerinden bazılarıdır.

Red Dot Ödülü Sahibi

Jeff May “Ödüllü Konftel 70’in görünümü, basit kullanıcı arayüzü ve kapsamlı dinamik tasarımı ile performansı kadar iyidir. Optimize edilmiş dokunmatik tuş takımı kullanılabilirliğin öne çıkarıldığının bir göstergesidir ve bu özellik imrenilen Red Dot tasarım ödülünü kazandırmıştır.” diyor.

Konftel Cam20 USB konferans kamerası ile birlikte net ve dengeli bir görüntü sağlanır. Geniş Dinamik Aralık teknolojisi, düşük ışık, doğrudan güneş ışığı ve yüksek kontrast gibi zorlu koşullar da dahil olmak üzere farklı ışık koşullarında görüntü kalitesini optimize etmek için otomatik olarak ayarları yapar.

May ayrıca şunları ekliyor: “4K video konferans çözünürlüğü, üst düzey dijital yakınlaştırmaya da olanak tanıyor. Maksimum 8x yakınlaştırmada bile, kamera mükemmel bir şekilde ayrıntılı görüntü üretme yeteneğine sahip. Kullanıcılar görüntülenmesini istedikleri çerçeveyi seçiyor ve gerisini kameraya bırakıyor.”video konferans konftel

Video Konferans Çözümleri ile İklim Nötr Toplantılar

May C5070’e dönerek şunları vurguluyor: “12x optik yakınlaştırma özelliğine sahip Konftel Cam50, lenslerden görüntü sensörüne kadar birinci sınıf optik sayesinde olağanüstü görüntü kalitesi sunar. Düşük ışıkta bile net görüntü.

Bu yeni ürünler Konftel’in ilerlemeye nasıl devam ettiğini ve müşterilerine maksimum seçenek ve esneklik sağladığını gösteriyor. Aynı şekilde gezegeni korumak da bizim için önemli, bu nedenle Konftel, İklim Nötr sertifikalı bir firmadır. Bu, tüm sera gazı emisyonlarımızı dengelediğimiz ve bu emisyonları daha da azaltmak için çabaladığımız anlamına geliyor. Müşterilerimiz bir Konftel ürünü seçerken, kuruluşlarının artan video konferans işbirliği ihtiyacını desteklerken iklim konusunda da gönülleri rahat ediyor.”

İlgili Haberler

>> Konftel’den Yeni Kişisel Video ve Sesli Konferans Çözümü