Video Konferans Sistemlerine Rağbet Artmaya Devam Ediyor

Video konferans alanında hızla büyüyen Adam Bilişim, Türkiye genelinde daha fazla başarıya ilham vermek ve müşterilerinin bağlantıda kalmasını sağlamak için genişleyen ürün yelpazesine yeni bir marka ekledi: Konferans ve İşbirliği Uzmanı Konftel.

Firma görüntüleme sistemleri, akıllı tahtalar, kablosuz sunum ve PC çözümlerinde uzmanlaşmış olan İstanbul merkezli firma, video konferans çözümleri alanında da faaliyet göstermeye başladı.

Adam Bilişim bir çok sektörde kuruluşların daha fazla uzaktan çalışmaya geçmesine olanak sağlayarak satışlarında çarpıcı bir artış sağladı ve Konftel’in beğenilen video ve ses teknolojileri ön saflarda yer alıyor.Adam Bilişim Genel Müdür Ali Kemal Önyurt Video Konferans

Genel Müdür Ali Kemal Önyurt müşterilere en yeni konferans çözümlerini sağlamanın, özellikle de dünya Covid kriziyle mücadele ederken, çok önemli olduğunu ve bu noktada Adam Bilişim için, müşterilerinin ofisleri ve evleri arasında daha verimli çalışma ihtiyaçlarına cevap verme konusunda Konftel’in ideal bir partner olduğunu belirtiyor.

Ali Kemal Önyurt ayrıca şunları ekliyor: “Dünyanın içinde bulunduğu bu yeni süreçte iş modellerimizi çeşitlendirmenin önemli olduğunu anladık ve Konftel, firmamızın bakış açısı, çalışma şekli ve özellikle günlük yaşamın ve çalışma hayatının birçok bölümünü değiştiren pandemi göz önüne alındığında, büyümemize ve gelişmemize yardımcı olacak harika bir çözüm ortağı.

Kullanımı Kolay Video Konferans Sistemleri

Konftel ile 2020’nin sonlarında çalışmaya başladık ve etkileri inanılmaz oldu. Teknolojileri ve firma olarak her konuda destekleri olağanüstü. Müşterilerimizin, kullanımı kolay video konferans kitleri ve web kameraları gibi en yeni konferans ve işbirliği imkânlarına erişimini sağlamak bizim için hızlı bir başarı oldu. Şimdiden önemli bir projede birlikte çalışıyoruz ve ivme artmaya devam ediyor.”Video konferans Konftel Bölge Satış Direktörü Jeff May

Konftel’in Bölge Satış Direktörü Jeff May ise iş dünyasının muhtemelen sonsuza dek değişeceğini düşünüyor ve şunları söylüyor: “Geçmişte her zaman giyinmek ve yüz yüze en iyi izlenimimizi yaratmak istiyorduk ama bu artık mümkün değil. Kameralar kıyafetlerin yerini aldı, ancak yine de elimizden geldiğince iyi görünmek ve iyi duyulmak zorundayız. Salgın her şeyi değiştirdi ve daha önceki haline geri dönmeyecek.

Eskiden fiziksel bir toplantı odasında hayranlık uyandıran şey bir takım elbise, el çantası ya da bir saatti, şimdi ise bir video akışının keskinliği ve netliği. Katılımcılar keskin ve netse, o toplantıdaki sunumları veya müzakereleri yüzde yüz daha etkilidir. Düzgün bir şekilde duyulamaz veya görülemezlerse, katkıları zayıflar.
Basit, kullanımı kolay, çift amaçlı, güçlü ve taşınabilir çözümler (hem ev hem de ofis için) ileriye giden yollardır. Konftel, ev ofisten en büyük toplantı odasına kadar her yer için bir şeyler sunar. Hibrit çalışma geleceğin çalışma şeklidir.

Adam Bilişim ile Türkiye’nin dört bir yanından insanları birbirine yaklaştırmaya yardımcı olmak için çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.”

İlgili Haberler

>> Nvidia Ekran Kartları Hacklenerek Daha Fazla Sayıda Video İşleyebiliyor