LG Stylo 7 5G, yenilenen tasarımıyla ortaya çıktı!

LG Stylo 7 5G

Orta segment modelleri ile son zamanlarda adından sıkça söz ettirmeyi başaran LG, Stylo 7 5G modeli ile karşımıza çıktı. İşte tüm detaylar.

LG’nin Stylo 6 modeli, serinin en çok satılan modellerinden biri olmayı başardı. Öyle ki, 200 Euro fiyat etiketine sahip Stylo 6 modeli, Mayıs’tan itibaren oldukça ilgi gördü. Haliyle Stylo serisi takipçileri, serinin yeni modelini merakla beklemeye başladı. Sonunda 5G destekli, uygun fiyata sunulacağı tahmin edilen Stylo 7 modelinin render görüntüleri ortaya çıktı. Serinin diğer modellerine göre alışılagelmiş tasarımın dışında, çok daha şık bir model gelecek diyebiliriz. Önümüzdeki yılın ilk aylarında tanıtılması beklenen Stylo 7 modeli hakkında işte tüm detaylar.

LG Stylo 7 5G neler sunacak

Bir kalem yuvasına sahip olan, serinin bir önceki modeli Stylo 6, orta sınıf bir model olmasına rağmen sunduğu özellikler ile adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Söz konusu bu ilgi, gözleri serinin bir sonraki modeline çevirmeye başladı. Akılları en çok kurcalayan soru ise, yeni modelde kalem desteğinin olup olmayacağıydı.

LG Stylo 7 5G

Paylaşılan render görüntülerine göre, serinin bir önceki modelinde kullanılan damla çentikli yerini delikli ekrana bırakmış durumda. Stylo 6 modelindeki kalın çerçevenin yerine de, daha ince çerçeveler kullanıldığını görmekteyiz. Ayrıca serinin bir önceki modelinde yatay konumlandırılmış kamera kurulumu bulunurken, Stylo 7 5G render görüntülerinde ise dikey konumlandırılmış kamera kurulumu görülüyor. Ayrıca cihazın paylaşılan render görüntülerini incelediğimizde ise, serinin diğer modellerinin görmeye alışık olduğumuz kalem de bulunacak gibi gözüküyor.

LG Stylo 7 5G

Cihazın arka tarafına baktığımızda henüz özellikleri belli olmayan üçlü kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. Bunun dışında kilit tuşuna entegre edilmiş parmak izi sensörü bulunuyor. 5G özelliğine sahip olacak bir model için bu tarz maliyet düşürme taktiklerinin makul karşılanması gerektiğini belirtelim.

Genellikle 200-300 Euro bandında satılan Stylo serisinin en son modeli 5G özelliği ile karşımıza çıkacak. Genellikle 5G modellerde maliyet arttığı ve bundan dolayı da 5G modellerin fiyatı arttığı için bazı detaylarda maliyet düşürülmüş. Kendi seviyesine göre en uygun 5G modellerden biri olması beklenen LG Stylo 7 5G modelinin 2021 Ocak Şubat aylarında tanıtılması bekleniyor. Henüz resmî bir açıklama bulunmayan modelin tanıtımı yaklaştıkça yeni bilgiler sızdırılacaktır.

İlgili Haberler

>> LG’nin genişletilebilir ekrana sahip telefonu ortaya çıktı

>> LG K92 5G modelinin özellikleri ortaya çıktı!