LG W41 dörtlü kamera kurulumuyla görüntülendi!

LG W41
Google News Abone Ol

LG’nin yeni modelinin render görüntüleri ortaya çıktı. Uygun fiyata sahip olacak giriş seviyesi model LG W41 hakkında işte ilk detaylar.

LG, geçtiğimiz kasım ayında W31 serisini piyasaya sürmüştü. Bu seride LG W31 ve W31 + olmak üzere iki farklı model bulunuyordu. Giriş seviyesi model olarak nitelendirebileceğimiz cihazlar, uygun fiyatıyla tercih edilen modeller arasında yer almakta. Çünkü söz konusu modeller, beklenen daha uygun fiyata piyasaya sürülüyo­r. Serinin bir sonraki modeli hakkında ilk ayrıntılar ortaya çıktı. LG W41 olduğuna kesin gözeyle bakılan yeni LG modelinin render görüntüleri ortaya çıktı. Bununla beraber bazı ayrıntıları da sızdırıl­mış durumda. İşte yakında tanıtılması beklenen model hakkında tüm ayrıntılar.

6 Kasım 2020 tarihinde tanıtılan W31 serisi, bir hayli ilgi gördü. 130 ve 140 euro bandında satılan iki model, giriş seviyesi modeller arasında gayet makul özelliklere sahipti. Özellikle MediaTek’in Helio P22 işlemcisi, benzer fiyata sahip cihazlardan daha iyi performans göstermesini büyük oranda sağladı. Akıllı telefonda, oyun oynamayan, günlük rutinlerini gerçekleştiren ve daha fazlasını beklemeyen kullanıcılar için gayet yeterli bir telefon oldu. Çok süre geçmeden serinin yeni modeli hakkında ilk detaylar geldi. Bu sefer bu kadar uygun fiyata sunulacağı henüz bilinmiyor. Fakat render görüntüleri kullanıcıları meraklandırdı diyebiliriz.

LG W41

LG W41 hakkında neler biliyoruz

Ortaya çıkan görüntüleri incelediğimizde arka tarafında dörtlü kamera kurulumu gözümüze çarpıyor. Söz konusu kurulumda bir adet 48 MP çözünürlüğünde ana kamera bulunaca­k. Diğer kameralar hakkında sızdırılan net bir bilgi yok. Cihazın ön panelinde ise delikli ekran tasarımının tercih edildiğini görüyoruz. Aynı zamanda ekrana entegre edilmiş parmak izi okuyucusuna da sahip olacak model, yan tarafında Google asistan tuşuna da sahip olaca­k.

LG W41

LG W31 serisinde iki farklı model tercih edilmişt­i. Fakat W41 serisinde üç farklı modelin karşımıza çıkması bekleniyor­. Serinin en iyi performans göstereceği modeller olması düşünülüyo­r. İddialara göre W41 Plus ve W41 Pro modelleri ile birlikte gelecek. Tantımı yaklaştıkça yeni bilgiler sızdırılacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> LG K41s Kampanyası Uzatıldı. İlk 2 Taksiti Türk Telekom’dan

>> LG K92 5G modelinin özellikleri ortaya çıktı!


CEVAP VER