Loki 2. Sezon Yolda: Final Bölümü Beklenen Müjdeyi Verdi!

Disney’in sevilen dizisi Loki hakkında “2. sezon gelecek mi?” sorusu yanıtını buldu. Özetle dizinin ilk sezon finali merakla beklenen sorunun yanıtını verdi. İşte gelişmenin detayları… 

Loki televizyon dizisi Disney’den ikinci sezon onayını çoktan aldı. Kısacası ilk sezonun altıncı ve final bölümündeki sahne bu gelişmeyi açıkça gösterdi. Dikkatli gözlerden kaçmayan onay bölümün sonunda akan yazılarda yer aldı. Böylece yapımcılar yapım ekibinin isimlerini okumayı seven izleyicileri ödüllendirmiş oldu. Akan yazılardaki sahnede kağıda basılan bir damga “Loki 2. sezonuyla geri dönecek.” ifadesi yer alıyor.

Loki, Disney Plus platformunda yer alan üçüncü Marvel dizisi olma özelliği taşıyor. Üstelik dizi Disney’in ikinci sezonunu onayladığı ilk Marvel yapımı olmayı başarmış durumda. WandaVision yıldızı Elizabeth Olsen, bu yıl Ocak ayında prömiyeri yapılan dizinin ikinci sezonunun olmayacağını doğruladı. Bu arada, The Falcon and the Winter Soldier’ın ikinci bir sezon için geri dönüp dönmeyeceği şu anda belli değil. Özellikle artık yaklaşmakta olan dördüncü Captain America filmi bu konudaki şüpheleri artırıyor. Sonuçta bu film dizinin geleceğini yakından ilgilendiriyor.

 Loki dizisinin 2. sezon çıkış tarihi hakkındaki detaylar henüz netleşmedi

Tabii ki ikinci sezonun onay alması birçok soruyu da beraberinde getirdi. Bunlardan ilkinin cevabı ikinci sezonun çıkış tarihinin henüz belli olmadığı. Ne var ki yabancı basında yer alan detaylar, dizinin ilk sezonunun final bölümünün Dr. Strange in the Multiverse of Madness filmine öncülük ettiğini ifade ediyor. Bu filmin çıkış tarihi ise Mart 2022 olarak kesinleşti.

Tom Hiddelstone’un daha önce Loki rolünü bırakacağını açıklamasına rağmen dizinin devam edeceğini öğrenmek harika bir haber olarak kayda geçti. Loki dizisinde Tom Hiddlestone başrolü üstlenirken ona çok sayıda önemi isim eşlik ediyor. Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Wunmi Mosaku, Sophia Di Martino, Richard E. Grant, Sasha Lane ve Eugene Cordero dizide yer alan isimler.

Loki’nin 2. sezonu Hawkeye, Ms. Marvel, She Hulk gibi açıklanan Disney Plus içerikleri arasına katıldı. Bununla birlikte Black Panther serisinin geçtiği Wakanda bölgesinde de geçecek bir yapım Disney Plus için yolda.

Diğer haberler:

>> Microsoft PlayStation İçin Yaptığı Özel Oyunu Erteledi: 2022’de Gelecek

>> YouTube TikTok Rakibi Shorts Özelliğini Global Kullanıma Açtı