Loki: Serinin Sonu İyi miydi? Hayranlardan Sezon Finaline Tepki! (Spoiler İçerir)

Loki hayranlarına bir müjdemiz var. Dizinin Disney+’ta yayınlacak 2. sezonu şimdiden onay aldı ve yakın süre içerisinde çekimlerine başlanacak. Marvel yapımı geçtiğimiz Çarşamba (14 Temmuz) 1. sezonun son bölümü ile hayranlarıyla buluştu. Son bölümdeki sürpriz haberler ise sosyal medyada aksiyon yarattı. Bu nedenle, birçok Loki hayranı, çoklu evren planıyla ilgili izlenimleri hakkında konuşmak için Twitter platformunu kullandı.

Loki 1. sezon 6 bölümün sonunda ne oldu? Marvel’in karakterler konusunda Loki dizisi içerisinde iyi bir yol izlediği söylenebilir. Dizinin son bölümünde Loki (Tom Hiddleston) ve Sylvie (Sophia Di Martino) ile konuşurken Kang, çoklu evrende bir savaş olduğunu söyledi. Barış sadece TVA aracılığıyla kurulacakmış. Yani bir anlamda TVA barış için çalışan bir örgüt.

Buna rağmen, Sylvie kötü adamın sözlerine inanmadı ve Loki’yi öptükten ve onu Zamansal Değişkenlik Otoritesinin karargahına yönlendirdikten sonra göğsünden bıçakladı. Bu eylemin ilk sonuçları, Mobius (Owen Wilson) ve B-15’in (Wunmi Mosaku) son sahne de onu tanımaması oldu. Bu sahne için birçok teori ortaya atılabilir.

Bununla birçok izleyici Loki dizisi konusundaki tepkilerini ve görüşlerini paylaşmak için Twitter’ı kullandı.

Loki ve Mobius’un varsayımsal dostluğu önümüzdeki dönemde çok farklı yollarda devam edecek gibi gözükse de dizinin 2. sezonu hakkında birçok görüş bulunuyor.Loki

Loki ile ilgili Twitter üzerindeki tartışmalara bu adresten ulaşabilirsiniz.

MCU’nun 4. Aşaması şimdi Ağustos’ta Disney+’ı vuracak yeni bir dizi olan What If…? ile devam ecek gibi. Bununla birlikte, özellikle Marvel’in Sinematografik Evrenindeki bu yeni aşamanın yeni kötü adamı olması gereken Fatih Kang’ın (Jonathan Majors tarafından canlandırılıyor) ortaya çıkması nedeniyle, teoriler internette zaten dolaşıyor.

Bundan dolayı sonraki film ve dizilerde kahramanları pek çok macera beklemekte. TVA, Kang, Miss Minutes, Loki, Sylvie ve diğer varyantlar, sadece söz konusu yapımın 2. sezonu için değil, aynı zamanda dizi ve film gibi farklı yapımlarla da kesinlikle ekranlara geri dönecekler.

Pek çok hayran, sırasıyla 2021’in sonunda ve 2022’nin başında piyasaya sürülmesi gereken Spider-Man: No Return Home ve Doctor Strange: In the Multiverse of Madness’ın geliştirilmesine gelen tüm bu sonuçlardan zaten bahsediyor. Şimdi, beklemekten ve spekülasyon yapmaktan başka yapılacak bir şey yok.

İlgili haberler

>> Loki 2. Sezon Yolda: Final Bölümü Beklenen Müjdeyi Verdi!