LUNA Terra 2.0 İle Geliyor: Hesabınızda Yüzbinlerce Dolar Bulabilirsiniz

Luna krizi kripto paraları

LUNA Terra 2.0 ile dağıtılacak. Özellikle son dönemlerde bu kripto para birimi çok büyük bir tartışma yaratmıştı. Hadi gelin merak edilen detaylara birlikte göz atalım.

Yeni Luna madeni parasının ticareti bazı kripto para borsalarında yapılıyor. Bitcoin başta olmak üzere bütün dijital varlıkların çok sert bir şekilde düşüşüne neden olan bu dijital varlık şu anda bile bazı kullanıcılara zarar ettiriyor.

Yaşanan tüm bu aksilikler nedeniyle Terra blok zinciri yeniden adlandırıldı. Tamamen değiştirilen bu blok zincir artık çok daha farklı bir konuma ulaştı. Luna madeni parası şu sıralar bazı kripto para borsalarında 30 dolara kadar çıktı. Böylece birçok kişi hesabında yüzbinlerce dolar olacağını düşündü.

LUNA Terra 2.0 ile büyük umut doğdu

Dijital varlıklar içerisinde en fazla tartışmaya neden olan LUNA son derece sert hareketlere neden oluyor. Yeni çıkarılan Terra ağındaki Luna bile bu sert hareketlerine devam ediyor. Ancak kullanıcıların burada dikkat etmesi gereken çok önemli bir detay var.

LUNA Terra 2.0 ile

Sizlerden alınan Luna Terra ağında değişikliğe uğradı. Bu kripto para birimi LUNAC olarak kullanıcılara sunuldu. Yani bol sıfırlı bir şekilde aldığınız kripto para birimleri başka borsalarda 10 dolardan satılmayacak. Bu borsalardaki Luna öncekinden farklı.

Binance yeni kripto para birimi konusunda temkinli

Özellikle Binance bu yeni kripto para ile ilgili son derece temkinli davranıyor. 28 Mayıs 2022 tarihinden itibaren yeni kripto para birimi piyasaya sunuldu. Fakat Binance bunun için bir süre daha bekleyecek. Ortaya çıkan son detaylara göre 31 Mayıs sabah saatlerinde bu kripto para birimi listelenecek.

Birçok kişi yeni Luna ile ilgili böyle bir listeleme kararını doğru bulmuyor. Birçok kişinin zarar etmesine neden olan Terra blok zinciri tamamen kapatılmalı. Daha doğrusu borsalar bu zincirden çıkan ürünlere destek vermemeli. Kripto para piyasası bugünlerde fazlasıyla diken üstünde.

İlgili Haberler:

>> Kripto Paralar Psikolojik Bozukluğa Neden Oluyor: Uzmanlar Uyardı

>> Elon Musk Sahte Kripto Para Videosu Bu Kadar Da Olmaz Dedirtti