Xiaomi Band 7 Pro Haberi Sevenlerini Heyecanlandırdı!

Xiaomi Band 7

Xiaomi Band 7 Pro söylentisi kullanıcıları heyecanlandırdı. İşte akıllı bileklik sektöründe lider olarak görülecek model hakkında detaylar.

Sonunda yeni cihaz hakkında birçok detayın ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde bazı teknik özelliklerine dair sızıntılar ortaya çıkmış olsa da, artık yeni model hakkında daha kesin bilgilere sahip olduğunuzu söyleyebiliriz. İddialara göre 24 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan etkinlikte Xiaomi Ba­nd 7 modeli tanıtılacak. Bu etkinlik ile beraber Redmi Note 11T modelinin tanıtılması da bekleniyordu. Tabii ki ilk lansman Çin’de gerçekleşecek. Yani global tanıtım tarihi henüz bilinmiyor. Fakat Xiao­mi Band 7 modeli hakkında birçok bilgiye sahip olduğumuzu belirtelim. Geçtiğimiz günlerde tasarım detayları ve bazı teknik özellikleri belli olan modelin Pro versiyonu belli oldu. İşte Türkiye’de de satışa sunulması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Xiaomi Band 7 Pro Haberi Sevenlerini Heyecanlandırdı!

Xiaomi Band 7

Xiaomi Band 7 serisinin Pro modeli kullanıcıları heyecanlandırdı. Geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürülen akıllı bileklik serisi modellerinin tek bir model olarak satışa sunulduğunu belirtelim. Yalnız, son yıllarda piyasaya sürülen modellerde, NFC’li ve NFC’siz versiyon karşımıza çıkıyordu. Fakat bu yıl piyasaya sürülecek akıllı bileklik serisi modelinin Pro modeli de sunulacak. İddialara göre Xiaomi B­and 7 modelinin Pro versiyonu, yerleşik bir GPS ile gelecek. Ayrıca serinin Pro olmayan versiyonuna göre +70 mAh daha büyük pil ile gelecek. Söz konusu modelin Xiaomi 12 Ultra modeli ile aynı zamanda tanıtılması bekleniyor.

Xiaomi Band 7 serisi ile tanıtılacak olan iki modelin de Türkiye’ye gelmesi bekleniyor. Geçtiğimiz yıllarda satışa sunulan akıllı bileklik modellerine benzer bir fiyattan satışa sunulması beklenen Xiaomi Band 7 modelinin Pro versiyonu, piyasadaki bileklik modellerinden biraz daha pahalı olabilir. Fakat teknik özellik tarafında rakiplerinden daha iyi özellikler ile gelmesi bekleniyor. Genellikle uygun fiyatlı akıllı bileklik modellerinde karşımıza çıkmayan yerleşik GPS, yeni modelde karşımıza çıkıyor. Bu yüzden fiyat tarafında kullanıcıları hayal kırıklığına uğratabileceği öngörülüyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Black Shark 5 Serisi Yakında Geliyor: Oyun İçin En İyisi!

>> Yeni Sosyal Medya Düzenlemesi Hapis Cezası Bile Getiriyor