Matrix 4 Filminden İlk Görüntüler Gelmeye Başladı (Video)

Matrix 4 filminden ilk görüntüler

Matrix 4 filminden ilk görüntüler yavaş yavaş gelmeye başladı. Neo’yu Keanu Reeves’in oynadığı bu film yürek hoplatacak gibi görünüyor. İşte merak edilen tüm detaylar.

Hayran kitlesinin çok geniş olduğu Matrix serisi 4. filmi ile vizyona girecek. Kırmızı ve mavi renkli haplarıyla aklımıza kazınan bu film hem ana karakter hem de senaryo bakımından oldukça etkileyiciydi. Hatırlayacağınız üzere filmde bir Neo karakteri vardı. Bu karakter film boyunca çeşitli seçimler yapmak zorunda kalıyordu.

Son filmi Matrix Resurrections ile birlikte izleyicilere ne sunacağı konusunda bazı soru işaretleri vardı. Birçok kişi vizyona girmeden en azından bir fragman görmek istiyordu. Elbette söz konusu Matrix olunca basit yeni fragman yapmak yakışmazdı. Bu nedenle herkesin ilgisini çekebilecek bir fragman yayınlandı.

Matrix 4 filminden ilk video

Sinema dünyasında büyük bir heyecan yaratmayı başaran bu film için ilk fragman yayınlandı. Videoya baktığımızda kırmızı veya mavi haptan birini seçmenizi istedikleri görülüyor. Yaptığınız seçime göre video oynatılıyor. Kırmızı veya mavi hap seçenler bu görüntülerle karşılaşabiliyor.

Bu web sitesine gittiğinizde ilk fragman görüntüleri ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca görüntüler gösterilmeden hemen önce güncel saat verileri paylaşılıyor. Bu detayın fazlasıyla harika olduğunu söyleyebiliriz. Sitedeki fragman gerçeklik duygusunu dibine kadar yaşatıyor. Ayrıca Carrie-Anne Moss ve Yahya Abdul-Mateen II bu filmde yer alan oyuncular içerisinde.

Matrix 4 videoları gelmeye devam edecek

Matrix serisi akıllara çok güçlü bir şekilde kazındı. Bu nedenle uzun bir süre başka videolar da istenecektir. Matrix filminin senaristleri büyük ihtimalle ara sıra bazı videolar paylaşacak. Kırmızı veya mavi hap seçimine göre şekillenen videolar ise izleyicilerin merakını daha fazla artırıyor.

Filmin gişe hasılatı ile ilgili daha şimdiden bazı yorumlar yapılabilir. Bu filmin rekor kıracağına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Özellikle Matrix serisinin güçlü bir imajının olması bunu kolaylaştıracak gibi görünüyor. Peki siz bu film ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Philips TV ve Bowers & Wilkins ortaklığı, markanın yeni OLED+ TV’lerinde kullanıcılarına olağanüstü görüntü ve ses deneyimi yaşatacak

>> İşte Netflix Türkiye, Ağustos takvimi: Bomba içerikler geliyor!