Dikkat: Matrix Resurrections İzle, Türkçe Dublaj İzle Gibi Linklere Tıklamayın!


Yıllardır süren bekleyişin sona ermesine yalnızca birkaç gün kaldı. Matrix serisinin en yeni filmi Matrix Resurrections, 22 Aralık itibarıyla vizyonda yerini alıyor. Keanu Reeves’i bir kez daha Neo karakteri olarak izleyebileceğimiz film, şimdiden fırsatçıların da hedefinde yer alıyor. Matrix Resurrections izle ya da Matrix Resurrections Türkçe Dublaj İzle gibi ibarelerle karşılaşıyorsanız, bunların fake, yani sahte linkler olduğunu söylememizde fayda var.

Pandemi sebebiyle özellikle son 2 yıllık süreçte sinema salonlarının neredeyse tamamına yakını kapalıydı. Film şirketleri, pek çok filmin gösterim tarihinde ertelemeye gitmiş, bazı filmlerini de yeni anlaşmalar yaparak dijital platformlarda gösterime sokmuştu. Yine de elde edilen kâr, gişe hasılatlarıyla kıyaslandığında daha az kalıyor.

Son dönemde sinema salonları tekrar açılmaya başladı ve özellikle yeni James Bond ve Spider-Man filmlerine büyük ilgi gösteriliyor. İşte bu büyük ilgi, muhtemelen yeni Matrix filmiyle de devam edecek.

Dikkat: Matrix Resurrections İzle, Türkçe Dublaj İzle Gibi Linklere Tıklamayın!

Matrix Resurrections, 22 Aralık itibarıyla sinemalarda gösterime sokulacak. Bir süredir biletler için ön satış işlemleri gerçekleştiriliyor ve an itibarıyla ülkemizde de filme güzel bir ilgi var. Türkçe dublajlı gösterim seçeneğinden tutun da altyazılı seçeneğe, hatta 4DX seçeneği dahi var. Haliyle tüm bu seçenekler, sinema salonları için geçerli. Filmin bir online platformda gösterim anlaşması yok ve dolayısıyla yakın zamanda da olmayacak. Yani izlemek istiyorsanız, sinema salonlarına gitmelisiniz.

Tabii bu günlerde, daha film vizyona girmemiş olmasına rağmen bile internette “Matrix Resurrections izle”, “Matrix Resurrections Türkçe dublaj izle” gibi linkler görülebiliyor. Bu linkler, sizi yasa dışı film ve dizi sitelerine yönlendiriyor ve bu sitelerde yasa dışı bahis reklamlarıyla birlikte elektronik cihazlarınıza zarar verebilecek kötü yazılımlar da içeriyor.

Dolayısıyla, bu tip linkleri görünce tıklamamanızı, ayrıca filmi internetten izlemek için arayışa girmemenizi öneriyoruz. Tabii bu önerimiz yalnızca Matrix özelinde değil. Binlerce film ve binlerce video oyunu var, hatta PC programları da var. Genellikle orijinal satış fiyatları yüksek geldiği için korsana yönelim oluyor, ama “tasarruf edeyim” düşüncesiyle hareket ederek çok daha büyük zararlarla karşılaşabileceğinizi de unutmamalısınız.

> Samsung Galaxy S22 Ultra Kamera Yetenekleri Belli Oluyor