Millenicom’dan dost internet paketleri

Millenicom’dan dost internet paketleri

PAYLAŞ

Millenicom’un AKN’siz ve KOTA’sız Dost internet Paketi, Esnaf Dostu Paket ve KOBİ Dostu Paket olmak üzere üç farklı seçenekle, 29.99 TL’den başlayan uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor.

Millenicom, esnaf ve kobilere özel işyeri dostu Dost internet paketlerini hayata geçiriyor. Superonline ve Türk Telekom altyapısı kullanan Millenicom esnaf ve KOBİ’leri  özel olarak belirlenmiş üç farklı avantajlı fiyat seçeneğiyle sınırsız, limitsiz ve yüksek hızda internet sahibi yapıyor.

İşyerinize özel modem hediyeli dost paketler

Avantajlı fiyatları ve yenilikçi yapısıyla Millenicom, Dost internet paketi kapsamında; sabah 7 akşam 7 arası sınırsız, limitsiz, fiber hızda interneti 29,99 TL’ye müşterilere sunuyor.

Millenicom, Esnaf Dostu SesNet Paketi ile ise; her şey dâhil 58,99 TL bedel karşılığında 300 dakika her yöne konuşma, sabah 7 akşam 7 arası sınırsız, limitsiz ve yüksek hızda interneti bedava modem ile birleştiriyor.

Millenicom dost paketleri kapsamında son olarak, her şey dâhil bedeli 78,99 TL olan KOBİ Dostu SesNet Paketi’nde 1000 dakika her yöne konuşma, sabah 7 akşam 7 arası sınırsız, limitsiz, yüksek hızda internet ve modem hediyesi garanti ediyor.

Teknosa 2017’de yenilenme için yatırım yapacak


CEVAP VER