Millenicom’dan AKN’siz, kotasız gerçek limitsiz internet

Millenicom’dan AKN’siz, kotasız gerçek limitsiz internet

PAYLAŞ

Alternatif Telekom sektörünün öncüsü Millenicom, internette sınırları ortadan kaldırıyor. AKN’siz ve kotasız Gerçek Limitsiz internet paketi, ayda sadece 59,90 TL’ye sınırsız internetin tadını çıkarmak isteyenleri bekliyor. Üstelik Millenicom; bağlantı ücreti, kota aşım ücreti gibi sürpriz ek ücretler de talep etmiyor. 

Avantajlı kampanyaları ve geniş altyapısıyla fark yaratan Millenicom, Gerçek Limitsiz internet kampanyası ile limitleri ortadan kaldırıyor. Millenicom, AKN’siz ve kotasız ‘Gerçek Limitsiz’ internet kampanyası ile ayda sadece 59,90 TL’ye sınırsız internet keyfine davet ediyor. Kampanyadan yararlanan Millenicom müşterilerilerine hiçbir kota ve AKN sınırı uygulanmazken, müşteriler, ay boyunca aynı hızla ve dilediklerince internet kullanabilecekler.

gercek_limitsiz_2

Saat sınırlaması olmadan, günün her saati sınırsız internet 

Millenicom’un Gerçek Limitsiz internet kampanyası belli saat aralıklarında değil, günün her saati kullanıcılara limitsiz internet keyfi sunuyor. Böylece ay içinde AKN’nin bitmesinden kaynaklı internetin yavaşlaması gibi bir durum da ortadan kalkıyor.

59.90 TL den başlayan avantajlı ücretler ile sunulan ‘Gerçek Limitsiz’ kampanyasında sabit fiyat garantisi veren Millenicom, kampanyaya başvuran müşterilerin 200 TL’ye kadar taahhüt bozma bedelini de karşılıyor. ‘Gerçek Limitsiz’  Kampanyası kapsamında müşteriler 8 Mbps ve 16 Mbps’lik hız seçeneklerinden yararlanabiliyor.

Uygun fiyat ve gerçek limitsiz interneti müşterilerine bir arada sunan Gerçek Limitsiz kampanyasına www.milleni.com.tr bireysel web sitesinden ya da yetkili bayilerden başvurulabiliyor.

AKN nedir?: İnternet kullanıcılarının veri aktarım limitini aşması halinde bağlantı hızının düşürülmesini sağlayan uygulamadır. Adil kullanım noktasını aşan kullanıcıların internet hızları, bir sonraki fatura kesim tarihine kadar Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından belirlenen dsl bağlantı hızına düşürülür.

Dell EMC, PowerEdge 14G ’yi duyurdu


1 YORUM

  1. 44 d
    Millenicom
    14 gün içindeki cayma bedeli 346,00 TL
    TTNET diye başvurduğum internet için biz TTNET’in altyapısını kullanıyoruz aynı interneti devlet destekli daha uygun fiyatlara veriyoruz diyerek 27.08 tarihinden başvurdum 29.08 tarihinden kurulum için bir arkadaş sözleşme imzalattı 27 ay taahhütlü 14 gün içinde hiçbir ücret ödemeden herhangi bir ceza ödemeden iptal edebileceğini söyledi 0542 230 53 99 Telefon numarası da budur. 30.08 tarihinde 1 MB internet dahi kullanmadan internet aboneliğimin iptali için aradım 346 TL ilk kurulum ve aktivasyon ücreti adı altında fatura çıkaracaklarını söylediler Kurulum dediği de ne bir kablo ne de bir modem ayarı evde olan kabloyu modeme başka bir kablo üzerinden bantla yapıştırarak kurulum yapıldı sözde aboneliğiminiptal edilmesini istiyorum ve Tüketici Mahkemesi’ne de şikayetimi bildirdim

CEVAP VER