Mobil Oyunculara Müjde: Yeni Hitman Oyunu Geliyor! İşte Detaylar!

Gizlilik temalı suikast oyunlarını özlediniz mi? Square Enix, yeni Hitman oyununu akıllı mobil cihazlarınıza getiriyor. Hem de çok yakında!

Square Enix’in yeni oyunlarından Hitman Sniper: The Shadows, nihayet akıllı mobil platformlara geliyor. Geçtiğimiz sene E3 fuarında ilk kez tanıtılan oyun, Japon yayıncı firmanın belirttiği üzere 3 Mart itibarıyla oyun severlerin beğenisine sunulacak. Oyun, hem Android hem de iOS platformlarda indirilip deneyimlenebilecek.

Belki de en çok merak edilen konu ise, oyunun ücretli olup olmadığı. Tabii ki ilerleyen dönemlerde ücret karşılığı satılan oyun için item’lar olabilir, ama oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Yani evet, temelde para vermenize gerek yok. Bu, ücretsiz bir oyun.

Mobil Oyunculara Müjde: Yeni Hitman Oyunu Geliyor! İşte Detaylar!

Agent 47’nin nerede olduğu bilinmiyor. Dolayısıyla farklı bir karakter seçmelisiniz

Oyunda toplamda seçilebilir 6 farklı karakter yer alıyor. Her birinin farklı geçmişi ve farklı özellikleri bulunuyor.

Efsane karakter Agent 47 ise, bu oyunda yok ve bu süreçte nerede olduğu bilinmiyor. Dünya, yeni tehlikelerle karşı karşıya ve uluslararası çaptaki tehlikeleri ortadan kaldırmak için 6 suikastçıdan birini seçerek yola koyulmak gerekiyor. Oyun, tek kişilik deneyim sunduğu gibi farklı oyuncularla rekabete girebileceğiniz online moda da sahip.

Eğer gizlilik temalı oyunlardan hoşlanıyorsanız, mutlaka denemenizi öneriyoruz. Eğer bir Hitman hayranıysanız, zaten bu habere gerek kalmadan oynayacaksınızdır. Oyunun ücretsiz olarak sunulması da bir diğer güzel detay. Umuyoruz oyun içi satın alım sistemi, ücretsiz oyun dinamiklerine zarar verecek nitelikte değildir. Aksi durumda oyundan alınacak zevkte ciddi düşüşler olabilir.

Şimdiye kadarki en iyi görsellere sahip mobil oyunlardan bir tanesi

Yetkililer, Hitman Sniper: The Shadows’un şimdiye dek hazırlanmış en iyi görsellere sahip mobil oyunlardan bir tanesi olarak gösteriyor.

Farklı yeteneklerdeki karakterlerle her operasyona farklı yaklaşımlar sergileyebilecek, her haritada farklı fırsatlar bulabileceksiniz. Tabii ki sonuca gidebilmek için her zaman öldürmek değil, öncesinde dikkat dağıtmak, savunmasız bırakmak da önemli olacak.
Aşağıda, oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S22 +’a Tonla Para Verdikten Sonra İçini Açar Mısınız? Birileri Açtı! İşte O Video