Moto E13 Görselleri Sızdırıldı: Giriş Segmentte Rakip Tanımaz!

Moto E13

Moto E13 modeli tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri ile karşımıza çıkıyor. İşte yakında tanıtılacak yeni model hakkında tüm sızıntılar.

Motorola, uygun fiyatlı modelleriyle akıllı telefon pazarına üretim yapmaya devam ediyor. Moto E serisine ait bu yıl içerisinde üç adet model tanıtılmıştı. Bu yıl ise Moto E13 modeline ilişkin birçok sızıntıya şahit olduk. Özelikle söz konusu modelin fiyat performans tarafında rekabet edeceğini biliyoruz. Bununla beraber yeni model, giriş segment bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkacak. İşte tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri ortaya çıkan Moto E13 modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Moto E13 Görselleri Sızdırıldı: Giriş Segmentte Rakip Tanımaz!

Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimizde, arka paneline dair biçiminde konumlandırılmış tekli kamera kurulumu yer alıyor. Alt daireye yerleştirilmiş LED flaşın yanındaki AI yazısı ise yapay zeka yazılımı ile desteklenmiş bir kameraya sahip olduğunu işaret ediyor. Cihazın kameraları hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmasa da teknik tarafta sızdırılanlar mevcut.

Moto E13

Ön paneline baktığımızda ise damla çentikli bir ekran tasarımı yer alıyor. Bu ekranın tasarım ayrıntılarında kendi segmentindeki modellere benzer bir çerçeve kalınlığı bulunuyor. Tasarım olarak hoş durmasa da uygun fiyatlı giriş segment telefonların genellikle benzer çerçeve kalınlığı ile geldiğini söyleyebiliriz. Damla çentikli kamera tasarımı ile gelen modelin kamera özelliği hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmasa da, bazı kaynaklara göre Moto E13 modeli, 8 MP çözünürlüğünde ön kamera ile karşımıza çıkacak. Arka kam ekranın ise 32 MP çözünürlüğünde olması bekleniyor. Tabii ki bu bilgilerin henüz iddiadan ibaret olduğunu, önümüzdeki günlerde Motorla tarafından dhaa net sızıntıların gerçekleşebileceğini belirtelim.

Teknik tarafta ise ARM Unisoc T606 yonga seti yer alıyor. Güçlü bir işlemci olduğunu söyleyemeyiz fakat günü kurtaracak özellikler ile geliyor. Çünkü söz konusu işlemcinin 1.61 GHz saat hızı ile çalıştığını belirtelim. RAM tarafında ise 2 GB bellek yer alacak. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> iPhone 14 Kaza Özelliği Problemlere Yol Açıyor: Can Tehlikesi