Poco C50 Yolda: Piyasanın En Ucuzu!

Poco C50

Poco C50 modeli yakında tanıtılacak. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Poco’nun uygu fiyatlı akıllı telefonlar ile karşımıza çıktığını biliyoruz. Genellikle Poco C serisi modellerinin giriş-orta seviye olarak sunulduğunu belirtelim. Son zamanlarda ülkemizde uygun fiyatlı performans odaklı akıllı telefonlara olan ilgi bir hayli artmış durumda. Özellikle dolar kurundaki artıştan sonra, orta segment bir akıllı telefonun  bile  8000-9000 TL seviyelerine yükseldiğini belirtelim. Bu yüzden Poco C serisi ile sunulacak olan Poco C50 modelinin de Türkiye’ye geldiği takdirde ilgi gören modeller arasında yer alacaktır.

Geçtiğimiz günlerde yeni model hakkında birçok ayrıntı ortaya çıkmıştı. Sonunda söz konusu modelin tasarım ayrıntıları ve bazı teknik özellikleri belli oldu. Ayrıca yeni modelin tanıtım tarihine ilişkin de ortaya çıkan detaylar mevcut. Bununla beraber söz konusu model ile birlikte tanıtılması beklenen Poco X5 5G modeli de ortaa ıçktı. X5 modelinin ise daha performans odaklı bir model olarak karşımız açıkması bekleniyor. Fakat fiyat performans bazında değerlendireceğimiz için Poco C50 modeli, ülkemizde daha çok ilgi gören bir model olacağını düşünüyoruz. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Poco C50 Yolda: Piyasanın En Ucuzu!

Poco C50

Poco C50 modelinin 3 Ocak tarihinde piyasa sürüleceğini biliyoruz. Ayrıca söz konusu model hakkında sızdırılan teknik özellikler de mevcut. C50 modelinin ön panelini incelediğimizde 6.71 inçlik damla çentikli bir ekran tasarımı bizleri karşılıyor. LCD panel ile gelen modelin, hoş bir ön görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü genellikle giriş segment akıllı telefonlarda çerçeveler bir hayli kalın oluyor.

Aynı zamanda cihaz hakkında öne çıkarmak istenen detaylar da mevcut. Poco C50 modeli, kamera tarafında rakiplerinin önüne geçmeyi hedefliyor. Aynı zamanda fiyat tarafında da uygun fiyat politikası izleyeceği yönünde sızıntılar mevcut. Ekran deneyimi ise Poco C40 modeline göre daha gelişmiş olacak. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> iPhone 14 Kaza Özelliği Problemlere Yol Açıyor: Can Tehlikesi