Moto G31, 50 MP kamerası ile ortaya çıktı: Bu fiyata bu kamera!

Moto G31

Uygu fiyata iyi bir kamera performansı vadeden Moto G31 modeli bazı sertifikasyon belgelerinde ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Son zamanlarda uygun fiyatlı akıllı telefonlara olan ilginin arttığını söyleyebiliriz. Özellikler son zamanlarda çip krizi ile ortaya çıkan sorunlardan dolayı telefon üretimlerinde sorunlar olduğunu söyleyebiliriz. Bununla beraber ülkemizde de artan kur değerleri ve vergilerden dolayı, amiral gemisi akıllı telefon almak imkansız hale geldi. Bu yüzden ülkemizdeki çoğu kullanıcının giriş orta seviye akıllı telefonları tercih etmeye başladığını söyleyebiliriz. Haftalardır uygun fiyatlı bir model ile karşımıza çıkacağı düşünülen Moto G31 modeli, bazı teknik özellikleri ile karşımıza çıktı. Bununla beraber yeni modelin fiyatına ilişkin de sızıntılar mevcut. İşte bazı sertifikasyon kuruluşlarında ortaya çıkan yeni Motorola modeli hakkında ortaya çıkan detaylar.

Moto G31, 50 MP kamerası ile ortaya çıktı: Bu fiyata bu kamera!

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde kamerasının ön plana çıktığını görmekteyiz. Giriş-orta seviye oalrak karşımıza çıkacak olan modelin 50 MP kameraya sahip olması, benzer fiyata sahip rakipleri ile kıyasladığımızda önemli bir artı olduğunu söyleyebiliriz. Cihazın 50 MP ana kameraya sahip olacağı kesinleşti. Fakat yeni modelin diğer kameraları hakkında ortaya çıkan herhangi bir ayrıntı henüz bulunmuyor.

Moto G31

Pil tarafına baktığımızda 5.000 mAh kapasitesinde devasa bir batarya ile karşımıza çıkacak modelin 10W hızlı şarj teknolojisi ile karşımıza çıkacağı da biliniyor. Benzer fiyat kalibresindeki modellerin hızlı şarj teknolojisine sahip olmadığını biliyoruz. Bu yüzden bu özelliğin de rakiplerine karşı önemli bir artı olduğunu söyleyebiliriz.

4G bağlantı desteği ile kullanıcılara sunulacak olan modelin, uygun fiyatı ile karşımıza çıkan bir model olduğu ve 4G desteğine sahip olduğu için ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. Fakat henüz ortada bir kesinlik söz konusu olmadığını da belirtelim. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır. 200 Euro civarı bir fiyat ile sunulacak bir model olduğu için ülkemizde de uygun fiyata satılması bekleniyor.

> realme 8 Pro inceleme: Bakalım bu telefon ödenecek bedele değer bir performans sunuyor mu?