Motorola Tablet Hakkında İlk Ayrıntılar Ortaya Çıktı: İşte Detaylar!

Motorola Tablet

Motorola Tablet hakkında tanıtıma haftalar kala birçok özellik ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm sızıntılar.

Bildiğiniz üzere 2019’da dünyamızı etkisi altına alan pandemi sürecinden sonra dizüstü bilgisayarlara ve akıllı tabletlere olan ilginin bir hayli arttığını söyleyebiliriz. Bunun en temel sebebinin ise uzaktan çalışma ve uzaktan eğitim süreci geçtiğimiz yıllarda tablet modellerinde önemli bir patlama yaşanmıştı. Her fiyat segmentine özel olarak sunulan tabletlere ilgi bir hayli fazlaydı. Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen Motorola tablet modeli hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte Qualcomm imzalı işlemci ile gelecek olan ve Android 12 ile kutudan çıkacak olan Motorola tablet modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Motorola Tablet Hakkında İlk Ayrıntılar Ortaya Çıktı: İşte Detaylar!

Cihazın ilk olarak tasarım görsellerini incelediğimiz zaman, klasik tablet tasarladım bizleri karşıladığını söyleyebiliriz. Bununla beraber cihaz hakkında bazı ortaya çıkan teknik detaylar da mevcut. Piyasadaki en uygun tabletlerden biri olarak satışa sunulacak olan Motorola tablet, 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama ile bizleri karşılıyor. Bununla beraber ekran tarafına baktığımız zaman 240 ppi 9.7 inçlik bir ekranın bizleri karşılığını da belirtelim. Ayrıca cihazda 4G desteği de bulunuyor. Yani istediğiniz zaman SIM kartı takabileceğiniz bir model.

Motorola Tablet

İşlemci tarafına baktığımızda ise Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 678 işlemcisine sahip olacağı iddia ediliyor. Henüz ortada resmi bir detay bulunmuyor. Fakat iddialara göre, söz konusu model iptal edilen işlemci ile gelecek. Ayrıca cihazın 9.7 inçlik bir ekrana sahip olacağı da tahmin ediliyor.

Ülkemizde tablet fiyatlarının, beklenenden yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü dolar kuru arttığı için genellikle giriş segment olarak tabir edebileceğimiz tabletler talep ediliyor. Bu yüzden Motorola’nın, söz konusu tabletinin Türkiye’de de satıldığı takdirde ilgi gören modeller arasında olacağını söyleyebiliriz. Fakat genellikle Motorola’nın hem akıllı telefon tarafında hem de tablet tarafından cihazlarının, Türkiye’ye gelmediğini biliyoruz. Bu yüzden eğer bir sürpriz yaşanmazsa yeni Motorola tablet modelinin Türkiye’ye gelmeyeceği biliniyor. Fakat geldiği takdirde uygun fiyata sahip olan bir tablet olduğu için tercih edilecek modeller arasında yer alabilir.

İlgili Haberler

>> iPhone İle 48 MP Fotoğraf Çekmek Bu Uygulama Sayesinde Mümkün!

>> Samsung Galaxy Z Fold 4 Kat İzi Sorununa Çözüm Buldu!