Samsung Galaxy Z Fold 4 Kat İzi Sorununa Çözüm Buldu!

Galaxy Z Fold 4

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Fold 4 modellerinin yan yana koyulmuş görseli paylaşıldı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Farklı telefon tasarımlarının karşımıza çıktığı bu yıllarda, özellikle katlanır modeller tercih edilen cihazlar arasında yer alıyor. Samsung’un ise bu konuda öncü olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü piyasaya sürdüğü Z Flip Ve Z Fold serileri, en çok tercih edilen katlanır ekranlı akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Z Flip ve Fold 3 serisinin halefi olarak tanıtılacak Z Fold 4 ve Z Flip serileri hakkında bazı ayrıntılar ortaya çıkmıştı. Hem tasarım anlamında hem de teknik özellik anlamında yeni özellikler ile karşımıza çıkacak olan modellerin yakın tarihte tanıtılacağı iddia ediliyor. Samsung’un bu yıla kadar piyasaya sürdüğü katlanır akıllı telefon modellerinde, kullanıcıların en çok yakındığı konu, kat izi sorunuydu. Fakat Samsung’un bu konuda önemli çalışmalarının olduğu da biliniyordu. Sonunda yeni detaylar ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Z Fold 4 Kat İzi Sorununa Çözüm Buldu!

Geçtiğimiz günlerde birçok teknik özellik sızıntı ile gündeme oturan Galaxy Z Fold 4 modelinin ekranı hakkında bazı ayrıntılar ortaya çıktı. Halihazırda Galaxy Z Fold 4 modelinin yeni menteşe teknolojisi ile geleceği kesinleşmişti. Bu teknoloji sayesinde kat izi sorununa çözüm bulacağı iddia ediliyordu. Ortaya çıkan görseli incelediğimizde ise Z Fold 3 ve Z Fold 4 modellerinin yan yana görsellerinde Z Fold 4 modelindeki kat izi sorununun çözüldüğünü görmekteyiz.

Z Fold 4

Bu yüzden yeni modelin tasarımsal anlamda diğer katlanabilir modellerden bir adım daha önde olacağını söyleyebiliriz. Bununla beraber söz konusu model hakkında ortaya çıkan birçok ayrıntının da olduğunu belirtelim. Z Fold serisinin en yeni modeli Qualcomm imzalı Snapdragon 8+ Gen 1 işlemciden güç alacak. Pil tarafında ise 4.400 mAh’lik bir kapasiteye de sahip olacağı biliniyor. Bununla beraber ortaya çıkan bazı render görselleri mevcut. Fakat henüz net bir detay bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde Türkiye’de satışa sunulacak olan Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 modeli hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Haftalık Telefon Haberleri (12 Mayıs 2022-19 Mayıs 2022)

>> Fiyatı Düşen Ucuz Telefonlar: Bu Liste Değerlenecek!