Netflix İş İlanı Verdi: Detaylar Burada!

Netflix Hesabınızı Başkalarının Kullanıp Kullanmadığını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Dijital yayın platformları içerisinde önemli bir yere sahip olan Netflix iş ilanı verdi. Hadi gelin hem bu iş ilanına hem de diğer detaylara birlikte bakalım.

.

Hem yayınladığı içeriklerle hem de ortaya çıkan bazı gelişmeler nedeniyle Netflix her zaman gündemde kalmayı başarıyor. Bugüne kadar hep yayınlanan içerikler nedeniyle sorun yaşıyordu. Mesela Aşk 101 dizisi bir dönem adeta tartışmaların merkezindeydi. Bu filmde çok fazla eşcinsel sahneler olduğu söyleniyordu.

Netflix konuyla alakalı bazı düzeltmeler yaptı ve konuyu kapattı. RTÜK bu işin üzerine gideceğini söylese bile yine de yapmadı. O dönem Netflix için pek şanslı zamanlar değildi. Yaşanan o gelişmelerden sonra bu sefer de sosyal medya yasası çıktı.

Netflix iş ilanı yönetici pozisyonu için

Türkiye’de sosyal medya yasası kabul edilince işler bu platform için değişti. Ülkeye temsilci atamak zorunda kaldılar. Küresel çapta en büyük yayın platformlarından bir tanesi olan Netflix, temsilci pozisyonu için ilana çıktı. Böylece istenen şartı yerine getireceğine dair bir kanıt sunmuş oldu.

Netflix iş ilanı

Netflix tarafından yapılan açıklamalarda, “Muhteşem bir şehir olan İstanbul’da ofis açacak olmak bizi gururlandırıyor. Türkiye’ye yönelik bağlılığımızı net bir şekilde ortaya koyan bu karar, dünyanın dört bir yanında keyifle izlenecek daha fazla Türk yapımı üretmemize katkı sağlayacak.” ifadelerine yer verildi.

Netflix’in Kurucusu ve eş CEO’su Reed Hastings işe alacakları kişinin kendileri için çok önemli olduğunu da söyledi. Netflix iş ilanı değerlendirildiğinde bazı zorlu şartların talep edildiği ortada. Özellikle de bu tür bir pozisyonda çalışacak kişinin en az 5 yıl deneyimli olması gerekiyor.

Netflix geleceğe yön verecek kişiler arıyor

Küresel yayın platformu olan Netflix, geleceğe yön vermek isteyen kişilerle çalışmak istediğini vurguladı. Ayrıca sosyal ilişkilerde de başarılı olmasına özen göstermesi talep ediliyor. Bu şartları taşıyan herkese şirket yer verecek. Şu an için ilana başvuran çok fazla kimse yok. Netflix iş ilanı muhtemelen ilerleyen zamanlarda çok daha fazla ses getirecek.

İlgili Haberler:

>> Hangi Uygulama Ne Kadar Veri Topluyor: İşte Uygulamaların Topladığı Veriler!

>> Exxen Abone Sayısı Şaşırttı! İlk üç günde kaç kişi abone oldu? Detaylar haberimizde…

. . . . .