Nothing Phone 2 Ortaya Çıktı: Benzersiz Tasarım!

Nothing Phone 2

Nothing Phone 2 modeli hakkında artık birçok bilgiye sahibiz. Yakında tanıtılacak olan model tasarım ayrıntıları ile kesinleşti. İşte detaylar.

Nothing Phone 2 modeli Temmuz ayında piyasaya sürülecek söz konusu modelin sunacağı özellikler hakkında çoğu ayrıntıya sahibiz. Geçtiğimiz günlerde yeni modelin kullanacağı işlemci hakkında bilgi sahibiydik. Artık yavaş yavaş tüm iplerin çözüldüğünü söyleyebiliriz. Çünkü yeni, model, pil kapasitesi ve hızlı şarj desteği ile ortaya çıktı.

Ayrıca fiyatlandırma hakkında da bilgiler mevcut. Yeni modelin henüz Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında net bir detay bulunmuyor. Fakat Türkyie’de Nothing Phone benzeri ilginç modellere olan ilgi fazla. Eğer iddialı fiyatlar ile karşımıza çıkarsa, Andorid camiasında tıpkı adı iPhone gibi anılan prestijli bir akıllı telefon serisi olarak sevilebilir. İşte tasarım ayrıntıları kesinleşen markanın yeni ilgi görecek olan telefonu hakkında tüm detaylar.

Nothing Phone 2 Ortaya Çıktı: Benzersiz Tasarım!

İlk bakışta, arka kısımlar neredeyse hiç değişmemiş gibi görünüyor. Aydınlatma öğeleri ve desenleri 2. nesil model için güncellendi ve 1. nesil 6,55 inç bilgisayarın yalnızca şeffaf tasarımıyla değil, 2022’nin en iyi Android akıllı telefonları kalabalığından sıyrılmasını sağlamak için daha büyük olması bekleniyor. 6,67 inçlik model, işlevsellik açısından rafine edilmiş ve genişletilmiştir. Nothing Phone 2 için resmi duyuruyu beklememiz gerekecek. Başka yerlerde, Nothing Phone 2 modelinin bir Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 işlemciye sahip olduğu onaylandı.

Nothing Phone 2

Telefonun içinde bir önceki nesilde yer alan orta sınıf Snapdragon 778+ üzerinde güzel bir yükseltmeyi görüyoruz. Ancak yine de çoğu amiral gemisi telefona güç veren Snapdragon 8 Gen 2 yongasının gerisinde kalıyor. Sonuç olarak, bugün mevcut olan en iyi cep telefonu. Nothing Phone 2 modelinin resmi olarak piyasaya sürüldüğü pazarda Samsung’un Galaxy S23 serisini ve Apple’ın iPhone 14 serisini geride bırakmasına yardımcı olacak.

Nothing Phone 2

Buna ABD’nin de dahil olacağı kesin, ancak geniş kullanılabilirlik sorunu hala çok çetrefilli. Beklenen ve/veya onaylanan diğer özellikler arasında büyük 6,67 inç panele uygun devasa 4.700 mAh pil, 80W şarj hızı, kablosuz şarj desteği, 256 GB dahili depolama ile birleştirilmiş 12 GB RAM ve iki adet 50 MP dahildir. Önümüzdeki günlerde yeni detaylar sızdırılacaktır.

İlgili Haberler

>> Instagram Stalkerlara Müjdeyi Verdi Yıllardır Talep Edilen Özellik