Nothing Phone 2 Gümbür Gümbür Geliyor: Android’in iPhone’u!

Nothing Phone 2

Nothing Phone 2 modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte serinin önceki modeli gibi alışılagelmişin dışında bir tasarı anlayışı ile karşımıza çıkacak olan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Nothing Phone 2 modeli Temmuz ayında piyasaya sürülecek söz konusu modelin sunacağı özellikler hakkında çoğu ayrıntıya sahibiz. Geçtiğimiz günlerde yeni modelin kullanacağı işlemci hakkında bilgi sahibiydik. Artık yavaş yavaş tüm iplerin çözüldüğünü söyleyebiliriz. Çünkü yeni, model, pil kapasitesi ve hızlı şarj desteği ile ortaya çıktı.

Ayrıca fiyatlandırma hakkında da bilgiler mevcut. Yeni modelin henüz Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında net bir detay bulunmuyor. Fakat Türkyie’de Nothing Phone benzeri ilginç modellere olan ilgi fazla. Eğer iddialı fiyatlar ile karşımıza çıkarsa, Andorid camiasında tıpkı adı iPhone gibi anılan prestijli bir akıllı telefon serisi olarak sevilebilir. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Nothing Phone 2 Gümbür Gümbür Geliyor: Android’in iPhone’u!

Nothing Phone modelinin pil kapasitesi belli oldu. Ayrıca hızlı şarj tarafında sunacağı teknoloji hakkında da söylentiler mevcut. 4.700 mAh bataryaya sahip olacak. Bu, Nothing Phone’dan (1) 200 mAh daha fazla, ancak günümüzün 5.000 mAh standartlarına göre yeterli değil. Tabii bunun dayanıklılık üzerinde ne gibi bir etkisi olacağını henüz bilmiyoruz. Çünkü marka, yazılım tarafında düşük pil kapasitesini dahi optimize bir şekilde çalıştırabilirse başarılı olabilecektir.

Nothing Phone 2

Örneğin iPhone modellerine baktığımızda, ,ekran panellerinin Android modelleri kadar pil yemediğini biliyoruz. Ona rağmen hala iPhone’un baz modellerinde pil sorunları yaşanmaya devam ediyor. Bu yüzden markanın sunduğu yazılım desteği de 4.700 mAh’ın yeterli olup olmayacağını açıklayacaktır.

İşlemci tarafında Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ile gelmesi beklenen modelin, oldukça tatmin edici bir yonga setine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Tabii ki bazı hayranlar tarafından 8 Gen 2 beklentisi olsa da, maliyeti düşürmek adına 8+ Gen 1 tercihi de hem oyun hem de diğer işlemler konusunda oldukça yeterli olacaktır. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Nothing Phone 2 hakkında yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Tesla Elektrikli Araçlarda Kullanılan İnovatif Teknolojiler