OnePlus 10R Devasa Kamerası İle Ortaya Çıktı!

OnePlus 10R
OnePlus 10R

Geçtiğimiz günlerde birçok habere konuk olan OnePlus 10R hakkında sonunda görseller ortaya çıktı. İşte detaylar.

OnePlus markasının bir süredir ülkemize de hizmet verdiğini biliyoruz. Henüz tüm modellerini ülkemize getirmese de, bazı modelleri OnePlus garantili olarak karşımıza çıkıyor. Yakında tanıtılması beklenen OnePlus 10R modelinin de Türkiye geleceğine dair sızıntılar. Mevcut. İşte önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan ilk ayrıntılar.

OnePlus 10R Devasa Kamerası İle Ortaya Çıktı!

OnePlus 10 serisi tanıtıldıktan sonra bir hayli ilgi gördü. Sonrasında ise OnePlus 10R modeli hakkında da bazı sızıntılar ortaya çıkmıştı. Fakat tasarım detaylarına dair ortaya çıkan bir görsel bulunmuyordu. Geçtiğimiz günlerde yeni modelin tasarım detayları belli oldu.

Ön paneline baktığınızda 6.7 içlik 120 Hertz tazeleme oranına sahip ekran karşımıza çıkıyor. Bu panelin AMOLED olduğunu belirtelim. Ayrıca ekranı incelediğimizde ise çerçevelerin son derece ince olduğu görülüyor. Arka tarafında ise üçlü kamera kurulumu bulunuyor. Ana kameranın altına konumlandırılmış ikili kamera ise telefonun görünümüne şıklık katmış.

OnePlus 10R

Söz konusu kameraların, 50 MP ana kamera 8 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP makro kamera olarak sıralanacağı biliniyor. Ayrıca işlemci tarafında ise MediaTek imzalı Dimensity 8100 işlemcisine sahip olduğunu da belirtelim. İddİalara göre yeni model 2 farklı pil ve şarj kapasiteleri ile karşımıza çıkacak. Sızdırılanlara göre 150W hızlı şarja sahip 4500 mAh’lik bataryalı versiyon ve 5000 mAh’lik kapasiteye sahip 80 watt hızlı şarj gücü ile birlikte gelen versiyon kullanıcıların karşısına çıkacak.

Yeni modelin tanıtım tarihine ilişkin henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Fakat ortaya çıkan iddialara göre önümüzdeki aylarda OnePlus 10R modeli kullanıcıların beğenisine sunulabilir. Söz konusu model, tanıtıldıktan aylar sonra ise Türkiye ihtimali üzerine yeni detaylar ortaya çıkacaktır. Orta segmentin üst basamaklarına hitap eden bir model olarak piyasaya sürüleceği için, tercih edilen bir model olması öngörülüyor. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler:

> Apple iPhone 13 üretimi konusunda hayal kırıklığı yarattı: Hisseler bile düşüşte

> Apple iPhone SE 3 2022 Başlarında Satışta Olacak: Kaynaklar Sağlam!