OnePlus 11R Modelinin İşlemcisi Belli Oldu: Yakında Tanıtılacak

OnePlus 11r

OnePlus 11R modelinin işlemcisi belli oldu. İşte yakında ülkemizde de satışa sunulması beklenen model hakkında tüm detaylar.

Yakında tanıtılması beklenen OnePlus 11R modelinin işlemcisi belli oldu. İşte ülkemizde de giriş yapması beklenen yeni model hakkında tüm detaylar. OnePlus’un bir süredir ülkemizde de hizmet veren bir marka olarak karşımıza çıkığını biliyoruz. Her ne adar Türkiye’deki ürün yelpazesi az olsa da, önümüzdeki yıllarda artık OnePlus tarafından satışa sunulan daha fazla modelin Türkiye’ye geleceği iddia ediliyor. Çünkü Globalde ‘de OnePlus’ın fiyat performans odaklı modellerinin ilgi gören modeller arasında yer aldığını görmekteyiz Türkiye’deki akıllı telefon sektöründe pazar payını değerlendirdiğimiz zaman ise, genellikle uygun fiyatlı performans odaklı akıllı telefonlar satışa sunan markaların pazar payının daha yüksek olduğunu görüyoruz. Önümüzdeki aylarda Türkiye’ye de giriş yap ası beklenen OnePlus 11R modeli işlemcisi ve teknik özellikleri ile görüldü. Bununla beraber söz konusu modelin fiyatı hakkında da ortaya çıkan sızıntılar mevcut. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.

OnePlus 11R Modelinin İşlemcisi Belli Oldu: Yakında Tanıtılacak

7 Şubat tarihinde OnePlus 11 serisine bir yeni üye daha ekleniyor. OnePlus 11R modeli hakkında uzun süredir birçok sızıntıya şahit olmuştuk. Sonunda yeni modelin teknik özellikleri ve  tanıtım tarihi ortaya çıktı. Cihazın ilk olarak Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ile geleceğini belirtelim. Bununla beraber ortaya çıkan teknik sızıntıları incelediğimizde, ekran tarafında 6.7 inçlik bir panel bizleri karşılıyor. Ayrıca bu ekranın 120 Hz tazeleme oranına sahip olduğunu da belirtelim.

Teknik tarafa baktığımızda ise az önce bahsettiğimiz Snapdraogn 8+ Gen 1 yonga setini desteklemek için 16 GB RAM belleğe sahip olduğunu ekleyelim. Ayrıca depolama alanı tarafına baktığımızda 512 GB dahili depolama alanı da yer alıyor.

OnePlus 11R

Kamera tarafında ise söz konusu kameranın 50 MP ana kameraya sahi olacağı biliniyor. Fakat söz konusu model ile sunulacak olan diğer kameraların teknik özelliklerle hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Ön tarafta yer alan selfie kamerası ise 16 MP’lik çözünürlük ile gelecek.

İlgili Haberler

>> Galaxy S23 Fiyatı Sızdırıldı: Piyasanın En Pahalısı!