Galaxy S23 Fiyatı Sızdırıldı: Piyasanın En Pahalısı!

Galaxy S23

Samsung Galaxy S23 fiyatı sızdırıldı. İşte Türkiye fiyatı hakkında da bilgi veren Samsung’un amiral gemisi serisi hakkında ortaya çıkan tüm sızıntılar.

Önümüzdeki hafta Samsung Galaxy S23 serisinin tanıtılacağını biliyoruz. Söz konusu seri ile birlikte her yıl olduğu gibi bu yıl da 3 farklı model piyasaya sürülecek. Bu modeller Samsung Galaxy S23, S23+ ve S23 Ultra modelleri olacak. Ayrıca söz konusu modellerin tasarım ayrıntıları, teknik özellikleri sızdırılmış durumda. Bununla beraber teknik tarafta Galaxy S23 serisinin, aynı işlemciyi kullanan rakiplerinden daha avantajlı olacağına dair de sızıntılar mevcut. Galaxy S23 fiyatı sızdırıldı. Hindistan fiyat etiketi sızdırılan modelin Türkiye’de satışa sunulduğunda karşımıza çıkacak fiyat etiketi hakkında da yorumlarımız mevcut. İşte tüm ayrıntılar.

Galaxy S23 Fiyatı Sızdırıldı: Piyasanın En Pahalısı!

Samsung Galaxy S23 fiyatı sızdırıldı. Galaxy S23’ün Hindistan’da 79.999 Rs’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacağını ve maksimum 83.999 Rs’ye çıkacağı sızdırıldı. Galaxy S23 Plus modeli ise, 89.999 Rs’den başlarken, birinci sınıf Galaxy S23 Ultra, ülkede 114.999 Rs taban fiyatıyla satışa sunulacak.

Yeni Samsung amiral gemilerinin birden fazla depolama seçeneğiyle sunulması muhtemel. Standard ve Plus modellerinin 8GB 128GB ve 8GB 256GB olmak üzere iki varyantta olması bekleniyor. Galaxy S23 Ultra daha fazla seçenek sunuyor. 1 TB depolama varyantına ve 12 GB RAM’e sahip olduğu söyleniyor. 8 GB 256 GB ve 12 GB 512 GB depolama varyantları da mevcut olabilir. Seri, Phantom Black, Botanic Green, Cotton Flower ve Misty Siring gibi farklı renklerde mevcuttur.

Galaxy S23 Fiyatı

Galaxy S23 fiyatı genel olarak değerlendiğimizde, serinin önceki modellerinden daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Hatta söz konusu fiyatı Türk Lirası’na çevirdiğimiz zaman ise, vergisiz olarak ortalama 19.000₺’lik bir fiyat etiketi karşımıza çıkıyor. Türkiye’de satışa sunulan modellerin fiyatlarına göre bir değerlendirme yaptığımız zaman vergileri de dahil ettiğimizde ortalama olarak 29.000 TL’lik bir fiyata sahip olacağını tahmin ediyoruz. Tabii ki serinin Plus ve Ultra modelleri de daha yüksek fiyat etiketi ile gelecektir. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye fiyatı hakkında daha fazla detay sızdırılacaktır. Takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Galaxy S23’te Hangi Ekran Koruma Teknolojisi Olacak?