Oppo Reno 8T Şık Rengi İle Büyüledi!

Oppo Reno 8T

Oppo Reno 8T kanlı canlı görüntülendi. İşte şık rengi ile ortaya çıkan Oppo’nun Reno 8T modeli hakkında sızdırılan tüm ayrıntılar.

Oppo Reno 8T serisi, farklı ülkelerde fakrlı isimler ile piyasaya sürülecek. Örneğin söz konusu modelin Hindistan versiyonu Oppo F23 ismi ile karşımıza çıkacak. Yakın global pazarda tanıtılması beklenen Oppo Reno 8T modeli ise, ülkemizde yine aynı isim ile karşımıza çıkacak. Hem 4G hem de 5G varyantının tanıtılmasını beklediğimiz etkinliğin de tarihi oldu. Ayrıca serinin yalnızca  4G versiyonunun Türkiye’ye geleceğine dair de sızıntılar mevcut.

Oppo Reno 8T Şık Rengi İle Büyüledi!

Ortaya çıkan kanlı canlı görselleri incelediğimizde, gün batımı turuncu rengi ile ilgi odağı haline gelmesi beklenen modelin, bir hayli hoş durduğunu söyleyebiliriz. Özellikle tek el kullanımı konusunda sorun yaratmayacak, minimal bir model olduğunu görüyoruz.

Oppo Reno 8T

Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimizde, ön panelinde damla çentikli kavisli bir ekranın yer aldığını görmekteyiz. Bu ekranın 120 Hz tazeleme oranına sahip olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca 6.67 inçlik bir boyuta sahip olacağını da belirtelim. Genel olarak ekran tasarımı değerlendiğimizde, AMOLED bir panelden yararlanıldığı için, renk doğrulu tarafında beklenen performansı karşılayacağını tahin ediliyor. Görünüşünü dertlendirdiğimizde ise kavisli ekran ve ince çerçevelere sahip olduğu için hoş durduğunu söyleyebiliriz.

Teknik tarafta ise Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon 695 yonga seti yer alacak. Bu yonga sertini desteklemek için ise 8 GB RAM belleğinin yer alması bekleniyor. Tabii ki farklı varyantlara göre 12 GB RAM de sunulabilir. Pil tarafına baktığımızda ise 4.800 mAh pil kapasitesi ile gelen model 67W hızlı şarja da sahip. 3 Şubat tarihinde tanıtılması beklenen model hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Galaxy S23 Fiyatı Sızdırıldı: Piyasanın En Pahalısı!