OnePlus Buds 2 Pro Tasarım Ayrıntıları Ortaya Çıktı!

OnePlus Buds 2 Pro

OnePlus Buds 2 Pro modelinin tasarım ayrıntıları ortaya çıktı. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni kablosuz kulaklık hakkında tüm detaylar.

Ülkemizde OnePlus markasının yavaş yavaş pazara girdiğini ve yeni modelleri ile karşımıza çıktığını belirtelim. Özellikle akıllı telefon pazarında etkin olan marka, ürün  yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Geçtiğiminiz haftalarda OnePlus Buds 2 Pro modelinin tasarım ayrıntıları ve teknik özelliklerine ilişkin bazı detaylar edinebilmiştik. Fakat ne zaman tanıtılacağı ve hangi ülkelere giriş yapacağına dair herhangi bir ayrıntı bulunmuyordu. OnePlus Buds 2 Pro modeli sızdırıldı. Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen modelin tasarım ayrıntıları ortaya çıktı. Bununla beraber yeni kulaklığın Türkiye’ye de giriş yapacağına dair sızıntılar mevcut. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

OnePlus Buds 2 Pro Tasarım Ayrıntıları Ortaya Çıktı!

İlk olarak cihazın tasarım ayrıntılarını incelediğimizde, sızdırılan görsellerde yeşil rengini görmekteyiz. OnePlus 11 serisi ile gelen modelin lansman rengin bir hayli hoş durduğunu görüyoruz. Kare tasarıma sahip olan modelin kulaklıklarına baktığımızda ise silikonlu yapı karşımıza çıkıyor. Bu da yeni modelin ANC özelliğinin başarılı olacağı anlamına geliyor. Kısa saplı bir yapıya sahip olan model, kolay kullanımı amaçlıyor. Aynı zamanda söz konusu modelin yalnızca tasarım ayırtılarının değil, teknik özelliklerinin de sızdırıldığını belirtelim.

OnePlus Buds 2 Pro

OnePlus Buds Pro 2 ayrıca aşırı ayarlanmış ANC dediğimiz aktif gürültü engelleyici özelliği ile karşımıza çıkıyor. TUV sertifikalı akıllı uyarlanabilir gürültü azaltma sistemi ile dış gürültüyü -8 dB’ye kadar azaltabiliyor. Ayrıca, yalnızca düşük frekanslı uğultuyu da kullanıcıya yansıtmamayı amaçlıyor. OnePlus Buds 2 Pro modelinin geniş bir frekans aralığında çalıştığını da ekleyelim. Yani kayıt sırasında insan konuşmasını ve ANC uğultusundan daha yüksek olan diğer günlük sesleri iptal eder.

OnePlus Buds 2 Pro

OnePlus Buds 2 Pro modelinin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağına dair herhangi bir sızıntı şuandık bulunmuyor. Fakat OnePlus, son zamanlarda Türkiye’de aktifliğini sürdürdüğü için yeni modellerini Türkiye’ye de getirecektir. Önümüzdeki günlerde yeni modelin fiyatı ve Türkiye ihtimali hakkında yeni, sızıntılar gerçekleşecektir. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Sony’den PlayStation VR2 İçin Sevindiren Haber