Vivo V27 Devasa RAM Kapasitesi İle Görüldü!

Vivo V27

Vivo V27 modeli 12 GB RAM kapasiteli ile ortaya çıktı. İşte performans odaklı teni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Vivo, yıllardır ülkemizde resmi olarak hizmet veren bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Her segmentten akıllı telefonları ile bilinen vivo, genellikle uygun fiyatlı modelleri ile de tercih ediliyor. Ülkemizde halihazırda satışa sunulan giriş-orta segment akıllı telefonlara baktığınıza genellikle vivo modellerinin sıklıkla tercih edildiğini görmekteyiz. Geçtiğimiz aylarda Vivo V27 modelinin yakında tanıtılacağına dair sızıntılar mevcuttu. Fakat söz konusu modelin fiyatı, tasarımı ve teknik özelliklerine dair herhangi bir detay ortaya çıkmamıştı. Sonunda yeni model GeekBench listelerinde sızdırıldı. 12 GB RAM bellek ile dikkat çeken modelin, yonga seti gibi diğer özellikleri de sızdırılmış durumda. İşte yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Vivo V27 Devasa RAM Kapasitesi İle Görüldü!

Sızdırılan belgeleri incelediğimizde, Vivo V27 modelinin 12 GB RAM bellek ile geldiğini görüyoruz. Bununla beraber söz konusu seriye ait iki farklı  modelin tanıtılacağı biliniyor. Fakat GeekBench listelerinde ortaya çıkan modelin V27 mi yoksa Pro varyantı mı olup olmadığı bilinmiyor. V2246 model numarası ile karşımıza çıkan modelin, tek çekirdeklide 845, çok çekirdeklide ise 2217 puan aldığını görmekteyiz. Orta segmentteki güçlü modeller ile kıyasladığımızda, son derece tatmin edici bir puana sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Vivo V27

İşlemci tarafında ortaya çıkan net bir detay bulunmasa da MT6886V model numarasına sahip olan bir işlemci ile geleceği tahin ediliyor. Söz konusu işlemcinin adı henüz bilinmese de MT adından da anlaşılacağı üzere MediaTek’in MT serisine ait bir işlemci ile geleceğini tahmin ediyoruz. En az 12 GB RAM‘e sahip olacak ve kutusundan Android 13 ile çıkacak olan V27 modeli, işletim sisteminin üst kısmında Funtouch OS 13 ile kutudan çıkacak.

Vivo V27 ve muhtemel V27 Pro modeli hakkında ortaya çıkan detaylar kısıtlı .Fakat iddialara göre yeni model Vivo S16 şile hemen hemen aynı özellikler ile gelebilir. Fiyat tarafında da yine S16 modeline benzer bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Sony’den PlayStation VR2 İçin Sevindiren Haber