OnePlus Buds Z2 aktif gürültü engelleyici özelliği ile geliyor: İşte fiyatı

OnePlus Buds Z2

OnePlus Buds Z2 uygun fiyatı ile karşımıza çıkmak için hazırlanıyor. İşte aktif gürültü engelleyici özelliği ile sunulacak olan modelin tüm özellikleri.

.

Düşük bütçeli AirPods muadili olarak piyasaya süreceği düşünülen OnePlus Buds Z2, sızdırılan görüntülere göre bu düşünceleri destekliyor. Sızdırılan bu görsellerden anlaşılacağı üzere OnePlus Bud­s Z2 modeli, son derece ince bir tasarım çizgisine sahip. Uygun fiyatlı Buds Z modeline benzer b ir tasarım yapısı ile karşılaştığımız Buds Z2 modeli, serinin önceki modeline benzer bir yapıda olacak. Aynı zamanda fiyatının da benzer bir seviyede karşımıza çıkması bekleniyor. Render görüntüleri, renk seçenekleri ve bazı teknik özellikleri ile karşımıza çıkan Buds Z2 modeli, yakında kullanıcıların karşısına çıkacak. İşte yakında tanıtılacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

OnePlus Buds Z2 aktif gürültü engelleyici özelliği ile geliyor: İşte fiyatı

Geçtiğimiz haftalarda söz konusu modelin bazı görselleri paylaşılmıştı. Son derece ince ve şık bir tasarım çizgisine sahip olan modelin, uygun fiyata AirPods muadili olarak tercih edilebileceğini de sizlere belirtmiştik. Geçtiğimiz günlerde ise yeni modelin aktif gürültü engelleyici özelliği ile karşımıza çıkacağı da ortaya çıktı. Sızdırılan belgeleri incelediğimizde ise 40 dB’ye kadar ANC özelliğinin bulunduğu belirtiliyor. Sadece sayısal verilerini değerlendirecek olursak, piyasadaki benzer fiyata sahip kulaklıklardan daha iyi ANC teknolojisi sunacağını söylemek mümkün. Fakat pratikte beklentiyi karşılayabilecek mi merak konusu.OnePlus Buds Z2

OnePlus Buds Z2

Cihazın bu sürümünde kullanıcıların sevindiği en büyük özellik ise Aktif Gürültü Engelleyici ANC özelliği ile karşımıza çıkıyor olması. Aynı zamanda IP55 sertifikasına sahip olan modeli su sıçramalarına ve tere karşı dayanıklı bir yapıya sahip olacak. Şarj kutusunda ise IPX4 sertifikasının  bulunduğunu belirtelim.

11 mm sürücülere sahip olan OnePlus Buds Z2 modelinin her bir kulaklığı 40 mAh pil kapasitesine sahip olacak. Kasada ise 520 mAh batarya bulunduğunu belirtelim. 90 dakikada tam şarj vadeden OnePlus Z2, 38 saate varan kullanım deneyimi sunmayı amaçlıyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkacak olan modelin uygun fiyattan satışa sunulması bekleniyor.

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy S22, Plus ve S22 Ultra, Pil Kapasiteleriyle Şaşırtabilir. Fotoğraflar Yayınlandı!

>> Efsane Motorola Benzeri Katlanabilir Telefon Huawei Mate V Ne Zaman Geliyor?

. . . . .