OnePlus Nord 3 16 GB RAM İle Gücünü Gösteriyor!

OnePlus Nord CE 3 Lite

OnePlus Nord 3 GeekBench listelerinde görüldü. Artık tanıtımının yakın olduğunu düşündüğümüz yeni model hakkında işte detaylar.

.

OnePlus Nord 3 modeli hakkında geçtiğimiz günlerde birçok detay ortaya çıkmıştı. Yakında karşımıza çıkacak olan modelin sunacağı bazı özellikler belli oldu. OnePlus modellerinin resmî Türkiye kanalarında satışa sunulmayacağını düşünüyor. Türkiye’ye gelen bazı OnePlus modelleri bulunuyor. Fakat OnePlus Türkiye garantili olarak satışa sunulmadığı için, önümüzdeki dönemlerde de resmî olarak OnePlus No­rd 3 modelinin Türkiye’ye gelmeyeceğini düşünüyoruz. OnePlus N­ord 3 modeli GeekBench listelerinde ortaya çıktı. Genellikle GeekBench listelerinde sızdırılan modellerin haftalar sonra tanıtıldığına şahit oluyoruz. Bu yüzden Nord 3 modelinin yakında gelmesi bekleniyor. İşte ortaya çıkan tüm detaylar.

OnePlus Nord 3 16 GB RAM İle Gücünü Gösteriyor!

OnePlus, yakında Nord 3‘ü piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu akıllı telefon geçmişte birçok sertifika aldı. Ek olarak, çok sayıda sızıntı ve söylenti var. Cihaz, yakında piyasaya sürüleceğini düşündüren canlı çekimlerde tespit edildi. OnePlus Nord 3, kıyaslama platformu Geekbench’e indi. OnePlus Nord 2’nin halefi olması bekleniyor. OnePlus N­ord 3, Geekbench’e indi. OnePlus No­rd 3, Geekbench veritabanında CPH2493 model numarasıyla listeleniyor ve bu cihazın Avrupa versiyonuna ait.

OnePlus Nord 3

K6983v1_64 kod adlı bir anakarta sahiptir ve yonga setinde 1.80 GHz hızında 4 çekirdek, 2.85 GHz hızında 3 çekirdek ve 3.05 GHz hızında 1 birincil çekirdek bulunur. Bu, MediaTek’in Dimensity 9000 SoC’sine karşılık gelir. Karşılaştırma veritabanımıza göre Nord 3, 16 GB RAM ile geliyor, bu da onun büyük miktarda RAM’e sahip ilk Nord telefonu olacağı anlamına geliyor. Yaklaşan ürün varsayılan olarak Android 13 çalıştırıyor ve Geekbench’in tek çekirdekli ve çok çekirdekli test sonuçlarında OnePlus Nord 3 sırasıyla 1.153 ve 3.180 puan aldı.

OnePlus Nord 3‘ün Çin’de bulunan OnePlus Ace 2V’nin güncellenmiş bir versiyonu olduğu bildiriliyor. Önceki sızıntılar, OnePlus Nord 3‘ün 1,5K çözünürlük ve 120 Hz yenileme hızına sahip 6,74 inç, ortaya hizalanmış delikli AMOLED ekrana sahip olacağını gösterdi. Akıllı telefonun kamera ayarlarının 50 MP, 8 MP ve 2 MP sensörlerden oluştuğu söyleniyor. 80W şarjı destekleyen 5.000 mAh pil ünitesine sahip olacağı bildiriliyor. Önümüzdkei günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> n11 yeni reklam sesini arıyor! n11’de “10 üzerinden 11’lik” ses yarışması başladı.

. . . .