OnePlus fiyat performans telefonu Nord N1, tanıtım tarihi ile şaşırttı

nord n10

OnePlus Nord 10 modelinin halefi olarak karşımıza çıkacak Nord N1 hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Yeni model hakkında işte detaylar.

OnePlus’ın giriş-orta seviye arasında gidip gelen fakat orta seviyeye daha yakın olan Nord alt markası, yeni modeller çıkarmaya devam ediyor. Nord modellerinin uygun fiyata sahip olduğunu biliyoruz. Fiyat performans anlamında iyi işler çıkartan modellere bir yenisi daha ekleniy­or. Yeni model hakkında neredeyse çoğu ayrıntı belli oldu diyebiliriz. 26 Ekim 2020 tarihinde tanıtılan 5G özelliğine sahip Nord N10’un yerine geçmesi bekle­nen Nord N1, yakında karşımıza çıkmaya hazırlanıyo­r. İşte tüm ayrıntılar.

OnePlus Nord N1, uygun fiyatı ile karşımıza çıkacak

OnePlus, Nord serisini uygun fiyatı ile piyasaya sürdükten sonra bir şey fark etti. Tüketiciler, amiral gemisi modeller daha çok, orta seviye modellere daha çok ilgi gösteriyor. Bu ilgi ile karşılaşan OnePlus, son zamanlarda bu seriye daha fazla ağırlık verdi diyebiliriz. Geçtiğimiz yıl, Nord alt markası altında modeller üreten OnePlus, iddialara göre orta-üst seviye modeller üretmeye başlayacak.

OnePlus Nord N1

Bu serüvende orta seviyede Nord N10 ve Nord N100 modelleri ile ilgi gören şirket, bu stratejiye devam edecek. Max Jambor isimli ünlü habercinin söylemlerine göre, yeni model Nord N1 ismine sahip olacak. Bu model de aynı kategoride yer alıyor. Yani Nord N1 modeli de, uygun fiyatı ile yüksek performans sunmak için üreti­lece­k.

Cihazın ne zaman piyasaya sürüleceğine dair net bir bilgi bulunmuyor. Serinin bir önceki modeli Nord N10 5G, Ekim ayının sonlarına doğru piyasaya sürül­müştü. Nord 1 modelinin de benzer tarihlerde piyasaya sürülmesi hedeflenmiyor.

OnePLus Nord N1 modelinin tasarım ve teknik detaylarına ilişkin henüz bir sızıntı bulunmuyor. Ekim ayının sonlarında tanıtılması beklenen bir model için yolun çok başındayız diyebiliriz. Fakat çoğu markanın 2020 yılında yaptığı gibi, tanıtım tarihinin erkene çekilmesi mümkün. Bu yüzden yeni ayrıntılar geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> OnePlus 9 ve 9 Pro’nun temel özelikleri açıklandı

>> OnePlus 9 Lite kesinleşti: Çok can yakacak!