OnePlus Nord CE 2 Lite 5G Geliyor: Serinin En Uygunu!

OnePlus Nord

OnePlus Nord CE 2 Lite 5G destekli modeli yakında tanıtılacak. İşte Türkiye destekli yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

OnePlus geçtiğimiz yıllarda ülkemizde resmi olarak hizmet vermeye başlamıştı. Avrupa pazarına baktığımızda, genellikle piyasaya göre uygun fiyatlı akıllı telefonlar ile karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde OnePlus Nord serisine ait farklı modeller karşımıza çıkmaya başlamıştı. Sonunda Nord CE 2 serisinin uygun fiyatlı versiyonu hakkında bazı ayrıntılar eblli oldu. Ayrıca yeni modelin Türkiye’ye de geleceğien dair sızıntılar mevcut. Fakat henüz ortada resmi bir detayın olmadığını, önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali üzerine yeni ayrıntıların ortaya çıkabileceğini de hatırlatalım. İşte OnePlus Nord CE 2 Lite 5G  modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

OnePlus Nord CE 2 Lite 5G Geliyor: Serinin En Uygunu!

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde, üçlü kamera kurulumunun bizleri karşıladığını görmekteyiz. Genellikle Çinli markalar tarafında dörtlü kameralar karşımıza çıkarken, OnePlus’ın, kamera sayısını azaltıp, kamera nitelikleri konusunda önemli teknolojiler sunduğunu biliyoruz. Bu kameraların, 64 MP ana kamera ve iki adet 2 MP yardımcı kamera olacağı da sızdırıldı. Ayrıca ön panelde bizleri karşılayacak delikli ekran tasarımında bulunan kamera ise, 16 MP çözünürlüğünde olacak.

OnePlus Nord

Yonga seti tarafında ise Qualcomm imzalı Snapdragon 695 5G yongası bizleri karşılayacak. Söz konusu işlemci, genellikle giriş orta segment olarak tabir edebileceğimiz uygun fiyatlı modellerde sıklıkla karşımıza çıkıyor. Bu işlemciyi kullanan akıllı telefonlara baktığımızda ise gündelik yaşamı kolaylıkla kurtarabilecek, hatta performansı iyi olan bir yonga seti olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bu işlemciyi desteklemek için ise 6/8 GB RAM seçenekleri bulunuyor. Depolama tarafında ise 128 ve 256GB seçeneklerinin bizleri karşılığını belirtelim.

Cihazın Türkiye’ye gelip gelmeyeceği henüz belli değil. Fakat Türkiye’ye giriş yaptığı takdirde piyasadaki uygun fiyatlı 5G telefonlar arasında yer alacğaını da belirtleim. Piyasada söz konusu işlemciye sahip olan akıllı telefonlara baktığımızda ise, uzun süreli kullanımda dahi beklenen performansı karşılayacak bir model olduğu için tercih edilen bir cihaz olacaktır. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Kripto Para Ticareti Opera Tarayıcısı Üzerinden Yapılacak: Devrim Gibi Sistem

>> Akıllı Telefonlar Kansere Neden Oluyor Mu? Sonunda Gerçek Ortaya Çıktı