OnePlus Nord Akıllı Saat Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

OnePlus Nord Akıllı Saat

OnePlus Nord akıllı saat modelinin tanıtım tarihi belli oldu. İşte Nord markası altında sataış sunulacak ilk akıllı saat modeli hakkında tüm detaylar.

Son zamanda giyilebilir teknoloji ürünlere olan ilginin bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle teknoloji devlerinin bu yıllarda kullanıcılar ile buluşturduğu akıllı bileklik ve akıllı saat modelleri, son zamanların en çok tercih edilen ve sevilen teknolojileri arasında yer alıyor. Hal böyle olunca akıllı saatlere olan ilgi bir hayli arttı. Genel olarak akıllı saat fiyatlarının çok büyük bir makasa sahip olduğunu söyleyebiliriz. En ucuz olarak karşımıza çıkan model, bir akıllı bileklikten bile daha az özelliğe sahip olurken, aralarından en pahalısı ise bir telefon işlevi bile görebiliyor.

OnePlus Nord Watch akıllı saat modelinin ise, piyasadan biraz daha uygun fiyata satışa sunulacak bir akıllı saat modeli olarak karşımıza çıkacak. Henüz tüm teknik özellikleri sızdırılmadı. Fakat Nord markası altında satışa sunulacak olan ilk akıllı saat olduğu için kullanıcıları heyecanlandırıyor. İlk olarak Hindistan’da satışa sunulacak olan modelin, sonraki dönemlerde ise Türkiye başta olmak üzere birçok pazara açılması bekleniyor. İşte önümüzdeki haftalarda tanıtılacak olan OnePlus Nord Watch akıllı saat modeli hakkında tüm ayrıntılar.

OnePlus Nord Akıllı Saat Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Saatin net olarak tasarım detayları belli olmasa da, paylaşılan görselde kare kadran yapısına sahip olacağını görüyoruz. Sertifikalar ve sızıntılardan ortaya çıkanları değerlendirdiğimizde ise OnePlus Nord Watch modelinin 3 farklı renk seçeneğine sahip olacağı da ortaya çıkmış durumda.  Bu renkler siyah, beyaz ve altın olarak sıralanacak.

OnePlus Nord Akıllı Saat

Cihaz hakkında sertifikasyon kuruluşlarının web sitesinde ortaya çıkan detayları incelediğimizde ise yeni OnePlus Nord akıllı saat modelinin OPBBE221 model numarasına sahip olduğunu görüyoruz. Ayrıca söz konusu saatin erkanının 368 x 448 piksel çözünürlüğüne de sahip olacağı biliniyor. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.2 ile gelecek olan model, diğer akıllı saat modellerinde sıklıkla karşımıza çıkan kandaki oksijen seviyesini ölçme, uyku ölçümü, kalp atış hızı izleme ve uyku takibi gibi verileri ölçebilecek sensörler ile geliyor. Fiyat tarafında henüz net bir sızıntı olmasa da, çoğu kaynak tarafından iddia edilenlere göre yeni model 60-100 dolar aralığında satışa sunulacak.

İlgili Haberler

>> iPhone 14 Fiyatlarındaki Zam İsyan Ettirdi: Dur Daha Alamadık Ki