OnePlus Nord CE 3 Sızdırıldı: Amiral Gemisi Katili!

OnePlus Nord CE 3

OnePlus Nord CE 3 modelinin kanlı canlı görüntüleri ve teknik özellikleri sızdırıldı. İşte yakında tanıtılacak yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

OnePlus Nord CE 3 modelinin yakında piyasaya sürüleceğini biliyoruz. Geçtiğimiz günlerde söz konusu modelin tasarım ayrıntıları ve bazı teknik özelliklerine ilişkin sızıntılar gündemdeydi. Fakat cihazın fotoğrafları henüz ortaya çıkmamıştı. Sonunda yakında tanıtılacak olan OnePlus Nord CE 3 modelinin kanlı canlı görselleri sızdırıldı.

OnePlus Nord CE 3 Sızdırıldı: Amiral Gemisi Katili!

Cihaz hakkında birçok detayın ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Sızdırılan detaylara göre OnePlus Nord 80W hızlı şarj desteğine sahip olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda 5.000 mAh’lık bir pil kapasitesi ile geldiğini zaten geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan sızıntılarda görmüştük. 80W hızlı şarj desteğinin, orta segment bir telefona göre oldukça yeterli olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü şuanda piyasadaki amiral gemisi akıllı telefonlarda dahi 25W’lık hızlı şarj desteği ile karşımıza çıktığını biliyoruz.

OnePlus Nord CE 3

Örneğin geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürülen Galaxy S23 modelinin 25W’lık hızlı şarj desteği ile geldiğini biliyoruz. Fiyat tarafında karşılaştırdığımızda ise amiral gemisi modellere göre yarı fiyatına karşımıza çıkan bir model olduğu için söz konusu şarj desteği oldukça yeterli olacaktır.

OnePlus Nord CE 3

Ekran tarafına baktığımızda 6.72 inçlik bir panel bizleri karşılıyor. 120 Hz’lik bir ekran ile geldiği için orta segmentin üst basamaklarına hitap eden bir modele göre oldukça tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz. Ekranını tasarımsal açıdan incelediğimizde ise oldukça ince çerçeveler yer alıyor. Teknik özelliklerde Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon 695 yonga seti yer alıyor. Bu yonga setini desteklemek için ise 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanının yer aldığını belirtelim. Tabii ki RAM ve dahili depolama alanı tarafında farklı varyantlar da sunulacaktır.

OnePlus Nord CE 3

OnePlus Nord CE 3 modelinin 108 MP ana kamera ile geleceğine dair söylentiler mevcuttu. Fakat ortaya çıkan son bilgileri incelediğimizde söz konusu modelin 108 MP ana kamera yerine 50 MP çözünürlüğünde Sony’nin IMX890 lensinin yer aldığını görmekteyiz. Aynı lense sahip olan hali hazırda piyasadaki akıllı telefonların kamera performanslarına göre bir değerlendirme yapacak olursa, Sony’nin IMX890 lensinin kamera performansı ve renk doğrulu konusunda başarılı bir lens olduğunu biliyoruz. Bu yüzden OnePlus Nord CE 3 modeli kamera tarafında da tatmin edici özellikler ile gelecek bir akıllı telefon olacaktır.

Önümüzdeki haftalarda tanıtılması beklenen modelin fiyatı ve Türkiye ihtimali hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Tecno Phantom V Fold: Uygun Fiyata Katlanabilir Ekranlı Telefon