Oppo A11s Tanıtıldı: Türkiye’de Uygun Fiyata Sahip Olacak

Haftalık Akıllı Telefon Haberleri
Oppo’nun giriş seviyesi yeni modeli hakkında özellikler ortaya çıktı. İşte uygun fiyata satılacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.
Son zamanlarda dolar kurunun yükselmesi ile birlikte uygun fiyatlı akıllı telefonlara olan ilgi bir aile arttı. Özellikle doların yükselmesinden sonra akıllı telefonlarda fiyatların yükseldiği söyleyebiliriz. Fakat geçtiğimiz günlerde düşen dolar kuru ile birlikte akıllı telefonların fiyatlarında biraz da olsa bir düşüş yaşandı. Oppo’nun yakında kullanıcılarının beğenisine sunacağı modeli ise, uygun fiyatta satışa sunulacak. Aynı zamanda söz konusu modelin ülkemize de gelmesi bekleniyor. Böyle giriş seviyesinde alınabilecek modellere bir yenisi daha eklenecek. İşte yakında ülkemize de giriş yapması beklenen, uygun fiyatlı yeni model Oppo A11s modelinin fiyatı ve özellikleri.

Oppo A11s Tanıtıldı: Türkiye’de Uygun Fiyata Sahip Olacak

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde, diğer Oppo modellerinde görmeye alışık olduğumuz, delikli ekran tasarımı karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu ekranın HD+ çözünürlüğüne sahip olduğunu ve 90 Hz tazeleme oranı ile geldiğini de belirtelim. 6,5 inçlik bir boyuta sahip olan modelinin giriş seviyesi bir akıllı telefona göre ince çerçevelere sahip olduğunu söylesek yanlış olmaz.
Oppo A11s
Cihazın arka tarafında ise ilk gözümüze çarpan, parmak izi tarayıcı oluyor. Kamera tarafında baktığımızda ise üçlü kamera kurulumu bulunuyor. Bu kameralar, 13 MP ana kamera, 2 MP derinlik kamerası ve 2 MP makro kamera olarak sıralanmış durumda. Cihazın ön panelinde bulunan delikli ekranda ise 8 MP‘lik ön kamera bulunuyor.
İşlemci tarafında Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon 460 işlemcisine sahip olan model, 4 GB/8 GB RAM ve 64 GB/128 GB dahili depolama seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Ayrıca cihazda 5.000 mAh pil ve 18W hızlı şarj desteğinin de bulunduğunu belirtelim.
İlk olarak Çin’de piyasaya sürülen modelin, önümüzdeki haftalarda ülkemize de giriş yapması bekleniyor. Cihazın Çin’deki fiyatı ise 188 dolar civarında. Yeni modelin ülkemizde de satışa sunulup sunulmayacağına dair önümüzdeki günlerde yeni detaylar ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.