Oppo A97 5G Ortaya Çıktı: 300 Dolarlık Canavar!

OPPO A98 5G

Oppo A97 5G, fiyat performans odaklı 5G destekli akıllı telefon olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.

.

Oppo A serisi modellerin, genellikle uygun fiyatla karşımıza çıktığını biliyoruz. Özellikle orta segment akıllı telefonlar ülkemizde bir hayli ilgi görüyor. Bu yüzden Oppo A serisi modellerin, özellikle son yıllarda Reno serisinden dahi daha çok satıldığını söyleyebiliriz. Yakında piyasaya sürülmesi beklenen Oppo A97 5G modeli, China Telecom web sitesinde görüntülendi. Artık söz konusu model hakkında birçok bilgiye sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Bununla beraber A serisine ait çoğu modelin ülkemize de giriş yaptığını biliyoruz. Bu yüzden A97 5G’nin de Türkiye’ye geleceği tahmin ediliyor.

Geçtiğimiz günlerde söz konusu modelin bazı teknik özellikleri belli olmuştu. Artık fiyat bilgisi ve tasarım detaylarının da ortaya çıkmasıyla tanıtımına 1-2 adım kaldığını söyleyebiliriz. İşte ülkemizde de satışa sunulacağına dair iddialar olan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo A97 5G Ortaya Çıktı: 300 Dolarlık Canavar!

Oppo A97 5G modelinin ön panelinde 6.56 inçlik LCD bir panel karşımıza çıkıyor. Genellikle uygun fiyatlı akıllı telefonlarda LCD paneller kullanıldığını biliyoruz. Bu yüzden çok da sorun yaratmayacak bir özellik olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca söz konusu model, 8 GB ve 12 GB olmak üzere iki farklı RAM kapasitesi bizleri karşılıyor. Bu RAM’i desteklemek için ise 256 GB dahili depolama alanı bulunacak. Tabii ki uygun fiyatlı bir modele göre 256 GB’lık depolamanın yeteceğini söyleyebiliriz.

Oppo A97 5G

Tasarım detayları, diğer Oppo A serisi modellerinden biraz daha farkı. Zaten Oppo’nun son zamanlarda piyasaya sürdüğü modellerinde, tasarımsal olarak önemli değişikliklerin söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak tasarımına baktığımızda ise hoş bir görünüm bizleri karşılıyor.

Kamera tarafında 48+2 MP ikili kurulum ile gelecek modelin, 8 MP ön kameraya sahip olduğunu da belirtelim. 350 dolar fiyat etiketine sahip olacağı düşünülen model hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Volkswagen Elektrikli Otomobil Fiyatlarında Düşüş Sağlayabilir 

>> Android 13 Güncellemesi Alacak Samsung Telefon ve Tablet Modelleri

. . . . .