Oppo Find N2 Devasa İkinci Ekran İle Gelecek!

Oppo Find N3 Flip

Oppo Find N2 katlanır akıllı telefon hakkında yeni tasarım ayrıntıları sızdırıldı. İşte markanın yeni katlanan telefonu hakkında tüm detaylar.

Geçtiğimiz günlerde Oppo Find N2 Flip modeline ilişkin bazı detayları sizler için aktarmıştık. Oppo’nun dikey olarak katlanabilen ilk telefonu olarak piyasaya sürüleceğini biliyoruz. Tasarım olarak Samsung Galaxy Z Flip serisine benzer bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yani telefonun asıl amacının normal telefon boyutuna sahip olan bir modeli, daha kompakt bir hale getirmeyi amaçlıyor. Oppo’nun Find N2 Flip modeli de uygun fiyata yüksek performans sunmak isteyen dikey katlanabilir bir telefon olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oppo’nun ilk katlanabilir telefonu Find N modeliydi. Fakat yatay katlanır bir yapıya sahipti. Dikey katlanır yapıya sahip ilk telefonu ise Find N2 Flip modeli olacağını ekleyelim. 

Geçtiğimiz günlerde cihazın bazı teknik özellikleri ve tanıtım tarihine ilişkin sızıntıları sizlerle paylaşmıştık. Sonunda Samsung Z Flip serisine meydan okuyacak yeni model hakkında daha fazla sızıntı ortaya çıktı. Geekbench listelerinde görülen modelin artık tanıtım tarihinin yakın olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Oppo’nun söz konusu modelin Türkiye’ye getireceğine dair de sızıntılar mevcut. İşte devasa ikinci ekranı ile ortaya çıkan yeni katlanır akıllı telefon modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo Find N2 Devasa İkinci Ekran İle Gelecek!

Oppo Find N2

Oppo Find N2 modelinin tasarım ayrıntılarını incelediğimizde, Samsung’un Galay Z Flip modeli benzer bir tasarım ayrıntısı karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda paylaşılsan görsellerde herhangi bir kat izi sorununun olmadığı görülüyor Fakat telefon kanlı canlı görüntülendiğinde benzer bir ekran katı izi sorununun yaşanıp yaşanmayacağı henüz belirsiz.

Oppo Find N2

Arka panelini incelediğimizde ise dikey konumlandırılmış ikili kamera kurulumu yer alıyor. Bu kameraların teknik özellikleri hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmasa da seriye ait daha önce satışa sunulan Find N modeli ile kıyasladığımız zaman Oppo’nun en son çıkan amiral gemisi modelinde kullanılan kamera teknolojilileri kullanılacaktır.

İkili kamera kurulumunun yan tarafında ise devasa bir ikinci ekran yer alıyor. Galaxy Z Flip serisinde de benzer bir tasarım ayrıntısı karşımıza çıkmıştı. Fakat piyasadaki katlanır akıllı telefonlarda piyasaya sürülen akıllı telefonların ikinci ekranlarına göre çok daha büyük olduğunu görüyoruz. Tabii ki söz konusu modelde karşımıza çıkacak ikinci ekranın sunacağı işlevsel hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Elon Musk Bitcoin Yüzünden Milyonlarca Dolar Kaybetti