Realme GT3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu: 240W İle Geliyor!

Realme GT3

Realme GT3 modelinin tanıtım tarihi bel oldu. İşte 240W hızlı şarj desteği ile gündeme gelen model hakkında tüm detaylar.

Son zamanlarda akıllı telefonlara farklı özelliklerin ve farklı teknolojilerin eklendiğini biliyoruz. Fakat bu özelliklerin sürdürülebilir olması kullanıcıların en temel amacı. Örneğin çok iyi fotoğraf çeken bir telefonun şarj ömrü çok kısa sürerse kullanıcılar tarafından tercih edilmeyen bir model olacaktır. Bu yüzden çoğu teknolojinin uzun şarj ömrüne sahip bir telefondan geçeceğini söyleyebiliriz. Çoğu teknoloji devi, uzun süreli telefon kullanımının büyük bataryadan geçeceğini düşünerek devasa bataryaya sahip telefonlar ile karşımıza çıktı. Fakat bir telefonun büyük bataryaya sahip olması beraberinde dezavantajları getirdi. Genellikle büyük bataryalı telefonların, batarya dışındaki özelliklerinin pek de iyi olmadığını gözlemledik.

Son yıllarda ise büyük bataryadan ziyade hızlı şarj özelliğinin uzun süreli telefon kullanımı hususunda daha verimli olacağı saptandı. Yakında Realme tarafından piyasaya sürülmesi beklenen GT3 modelinin tanıtım tarihi belli oldu. Bazı ayrıntılarına şahit olduğumuz modelin tanıtım tarihi Realme tarafından kesinleştirildi. İşte önümüzdeki günlerde tanıtılacak olan Real GT3 modeli hakkında tüm detayları.

Realme GT3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu: 240W İle Geliyor!

Şirket, Realme GT3’ün küresel pazar için Realme GT Neo 5 olarak yeniden markalandırılıp değiştirilmeyeceğini ne onayladı ne de yalanladı. 240W akıllı telefon şu anda yalnızca Çin’de satılıyor, ancak GT Neo cihazlarının uluslararası sahneye çıktığını gördük. GT Neo’yu vanilya amiral gemisi olarak yeniden markalandırmak, Realme’nin kapsamlı marka geçmişine rağmen şirket için bir ilk olacaktır. Örneğin, GT Neo 3T Çin’de Q5 Pro ile aynıyken, GT Neo 2T Çin’de GT Neo ve dünya çapında X7 Max 5G olarak satıldı.

Realme GT3

28 Şubat’ta Barselona’daki MWC’de gerçekleşecek olan resmi lansmanda Realme GT3 modeli tanıtılacak. Şu anda cevaptan çok soru var, ancak etkinliğe giden iki hafta içinde daha fazla bilgiye sahip olmayı umuyoruz. Önümüzdeki günlerde tanıtılacak olan yeni model hakkında daha fazla detay sızdırılacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Elon Musk Bitcoin Yüzünden Milyonlarca Dolar Kaybetti